Köpekbalığı saldırırsa ne yaparsın?

Evet, naparsın? Hiç tecrübe edineniniz var mı? Yaratıcı taktikler de önerebilirsiniz.

aha bu da anketi:
sites.eksiduyuru.com

O an pek sağlıklı düşünebileceğimizi sanmıyorum ama biraz fantastik olursak.. :)
topuğumla kafasına vururum yada şortumu çıkarıp kafasına geçiririm.

  • cezacifan  (24.02.11 18:19:51)
Burnunun ortasına yumruğu patlatınca kaçıyor diyorlar ama,tabi o esnada sen aklını kaybetmiyceksin de o yumruğu vurucaksında ohooo...

Belki korkudan altına sıçmak işe yarayabilir,hayvan kokuyu alırsa ardına bakmadan kaçar.Kan kokusuna gelen bok kokusuna gidermiş..
  • skywalkeremre  (24.02.11 18:22:26)
karşı saldırıda bulunurum. bari ölünce arkamdan çılgının tekiydi desinler.

  • onuruno  (24.02.11 18:24:27)
gözüne parmağımı sokmaya çalışırım. valla.

  • zozjotejmnk  (24.02.11 18:26:20)
ölü taklidi
ölü takliti

  • dieselsingle2  (24.02.11 18:31:21 ~ 18:31:33)
kelime-i şahadet getiririm.

  • ronaldo17  (24.02.11 18:32:15)
tam ne yapacağınız değil de yapmayacağınız şey burnuna vurmak. o burna vurma olaylarının çoğu elektrik veren eldivenler ile vuruluyor. hayvan yumruğu yiyince elektrik de yiyor. ondan kaçıyor. yoksa 10 metrelik balığa atacağın yumruk pek etkili olmaz. hadi 10 metreliği geç 3-4 metrelik yani bizim iki katımız. yedi yaşında bir çocuğun senin burnuna atacağı yumruk gibi birşey. en çok bir iki saniye duraklatır. sonra daha beter olarak geri döner. bir de o burnu nasıl tutturacaksın. kocaman bir ağız ve bazı türlerde üç sıra diş var. burnu ıskalayıp ağza denk getirirsen kolun gitti.

yapılacak tek şey var. tüplü dalış falansa dip de çok derin değilse taş gibi dibe çökmek ve görmemesini ummak. sörf için falansan sol/sağ bacaklardan birini feda edip tahtanın üstünde kurtulmayı ummak. direkt yüzücüysen acısız bir ölüm olmasını ummak. hep ummak başka bir şey yok :D
  • ayiadam  (24.02.11 18:35:48)
Yanımızda ekipman falan var mı aga hiç detay vermemişsin. Hani yanımda bıçak falan varsa saplarım. Madem ben ölecem o pezevenk de ölsün.

  • xenophobe  (24.02.11 18:46:33)
@xenophobe haklı, bari yanımızda top-tüfek, nükleer başlıklı füze neyim alsaydık.

  • mea maxima culpa  (24.02.11 19:16:03)
çığlık çığlığa (tabi çığlık atarken boğulursun da) kaçmaya çalışırsın ne yapacaksın başka? o arada belki kombo tekmeler yer hayvan kafasına ve çok çok çok şanslıysan geri döner. öteki türlü ayaklardan başlayarak t
m uzuvların paramparça olur.

  • sen git ben geliyorum  (24.02.11 19:30:48)
tokat manyağı yaparım balığı. kaçıyorlarmış.

  • e1c1e1m  (24.02.11 20:46:19)
(bkz: izah hareketi) yapar ¨güzel abicim önce bi dinle¨ diyerek zaman kazanmaya çalışırdım.

  • johan sebastian  (24.02.11 22:09:41)
hayret nasıl yazılmamış.

-montla sıçarım
  • boran79  (25.02.11 00:23:01)
suyun içinde oturur pozisyonda dururum. bi de korktuğumu belli etmem zira bu hayvanatlar korktuğunu anlayınca ısırıyorlar.

  • sonokur  (25.02.11 08:00:24)