Almanca Olan Windows 7'yi Türkçe Yapmak?

Babam, almanyadan Sony Vaio getirmiş. Ama sistemi almanca. Ben bunu nasıl türkçe yapıcam arkadaş. Bazı sitelerde birşeyler diyorlar ama bir türlü başaramadım ben. Var mıdır tecrübesi, bilgisi olan birisi?

ultimate ise denetim masasından değiştiriliyor. değilse format atıp türkçesini kurman lazım.

  • sutlu nescafe  (30.01.11 00:09:46)
windows update aracılıgıyla yapabilmen lazım. güncellemeleri kontrol et, almancan hic yoksa google translate'i kullan, güncellestirmeler bulundugunda orda dil paketlerini görebilirsin, eger göremezsen gizlenmiş güncellestirmelere bak bir de. cözümün kaynagı windows update'de yani.

edit. ahan bir de link buldum

support.microsoft.com
  • agresif koyun  (30.01.11 00:10:59 ~ 00:11:45)
şimdi ben vistalizator diye bir program kullanarak biraz türkçeleştirdim ama, pc nin altındaki doğrulama kodunu girdiğimde; girdiğiniz yükseltme anahtarı Windows AnyTime Upgrade ile çalışan windows sürümü değil. Başka bir yükseltme anahtarı girin diyor.

yani?
  • wise  (30.01.11 00:25:08)
beraberinde gelen işletim sistemiyse %90 ihtimalle ultimate değildir, ultimate değilse de windows update'den dil paketi yükleyemeyeceksin.

  • celeron 300a  (30.01.11 01:27:07)
kanka o iş ultimate kalmadan hemde basitce yapılıyor, lakin % 95 i kadar oluyor ve açıkçası pek güven vermiyor lakin bizim ev ahalisi eng. w7 kullanamadığından amaan yerim orginalliğini dedim bastım bunu, tavsiyem odur ki , nigilizce w7 yi türkçeye çevirmek olarak google da ara eng-tr, oluyorsa de-tr de olur sankim.

  • victim35  (30.01.11 03:22:24)