kitap sayfalarının resimlerini çekerek pdf ye dönüştürmek için öneriler

neye dikkat etmem lazım, işimi neler kolaylaştırır, daha önce yapan birileri bi kaç tavsiye verebilir mi?

ocr ile textleri ayıklayın sonra da pdf'e gönderin.

  • dinomazu  (18.01.11 16:50:37)
fotoları çekerken dikkat etmem gereenler nelerdir, daha iyi bir pdf elde etmek için.?

  • anonimyususer  (18.01.11 16:59:14)
primo pdf adında, tadından yenmeyecek harika bir program var. Ben kendi özgeçmişimi word üzerinde hazırladıktan sonra hem havası olsun hem de derli toplu dursun diye bu programı kullanıyorum. Deneme maksadı ile ekran çıktısı alıp jpg formatında kayıt ettikten sonra bu programı "yazıcı olarak gösterip" ekran çıktısını da PDF formatına çevirdim.
Senin tek yapman gereken fotoğraf makinası veya tarayıcı ile kitabın sayfalarını bilgisayara atıp bu programı kullanmak.
Gerçekten işine yarayacaktır..
  • tzameti  (18.01.11 17:08:39 ~ 17:09:25)
yamuk çekme

  • Suursuz  (18.01.11 17:12:43)
kitabın sayfalarını açarken parmaklarım biraz gözükecek sanki, buna ne yapmalı..?

  • anonimyususer  (18.01.11 17:22:04)
  • yapacakbirseyyok  (18.01.11 18:03:30)
@ yapacakbirseyyok: ayalimdeki mesleği gösterdin bana, teşekkür ederim..

  • anonimyususer  (18.01.11 18:44:01)
pek sevindim murâda desteğe :)) böyle üçayak da benzer işe yarar.
www.youtube.com
genelde ucuza buluneybıl :)
tinyurl.com
  • yapacakbirseyyok  (18.01.11 18:55:14)