Pasaport çıkarma ile ilgili

Sevgili duyurucular,

bu şubatta suriye gezisine dahil olacapım inşallah.ancak pasaportum yok henüz.

pasaport çıkarma mevzuları nasıl olur bilmiyorum.Kaça patlar bize,kaç güne alabilirim?
bi de öğrencilere ucuz pasaport veriyoruz demişti bi wat şirketi.
bu durumda da ucuz pasaport alabilirmiyim emniyetten?

bi de kısmetse bu yaz yurtdışına çıkmayı düşünüyorum.Amerika olma ihtimali yüksek.Yakın zamanda suriyeye giriş yapan birisi için amerika vizesi almak sorun oluyormuş diye duymuştum.Aslı varmı bu olayın?

Herkese teşekkürler..

  • madyb  (06.01.11 14:30:33)
e pasaport sayfasından sana uygun günü ve saati seçtikten sonra, o gün o saatte parmak izi vs işlemlerinin ardından gerekli başvurunu alıyor görevli polis memuru. sistem online işliyor, bilgilerin ankaraya gidiyor. 3 gün içinde ptt kargo elden teslim ediyor.

10 yıllık çıkardım 360'a patladı. 310 bir yatırıyosun, 50 de defter parası.

ikinci kısım ise şehir efsanesi, yok öyle birşey.
  • istanbluer  (06.01.11 14:40:43)
yeni yılda zam geldi 10 yıllık 387,8 TL (defter bedeli dahil)

  • merhum  (06.01.11 14:53:37)
evet zam geldiği doğru, 30 papelden yırtmak için aralık'ta almıştım.

  • istanbluer  (06.01.11 15:04:53)