doğum gününde ne yapsam ne etsem?

arkadaşlar dün doğum günümdü eşim çok güzel süprizler yaptı. ( o manada değil len ) işten eve geip kapıyı acınca her yer mumlar ile doluydu cok güzel bir yemek ve pasta vardı ve üstünde kartal yuvasından alınan arkasında ismim yazılı bir forma :) hasta beşiktaşlıyımda :) şimdi eşimin doğum günü 7 şubat ama şimdiden bunun altından nasıl kalkarım korkusu sardı :( akıl fikir verin. limit 500.tl en fazla yol gösterin bana cevap veren arkadaşlara simdiden tşkler.

450 tl ye yapılacak süper bi süprüz biliyorum. ama 50 tl ni alırım.
ciddiyim.

  • yoktan adam  (06.01.11 10:41:39)
geçen hafta radyoda bir paket vardı, iki kişi helikopter turu adam başı 100 lira gibi bir şeydi. bence değer, tabi neresiydi hiç hatırlamıyorum araştırmak lazım.

  • nargile  (06.01.11 10:47:03)
Daha önce almadıysanız pırlanta tek taş yüzük 500 tl civarları alabilirsiniz.

  • foxmulder  (06.01.11 10:52:17)
foxmulder@ aldım daha önce

  • deliklimasrafa,  (06.01.11 10:55:00)
yoktan adam@ o kadar mı çulsuzsun yaww yazık :)

  • asadas1999  (06.01.11 10:57:51)
ne yaparsan yap, kendin bi' şey yap hacım. ya da ona özel bi' şey yaptır. limitin yüksek olsaydı altından şık bi' şeyler yapardım sana.

  • charlesbukowskiineksi  (06.01.11 11:40:59)
charles@ ne kadar yüksek mesela bir de ne yapıcaksın o önemli

  • deliklimasrafa,  (06.01.11 11:45:06)
sehir firsati gibi sitelerde kampanyali spa kürleri, otel paketleri falan oluyor. onlara bir bak istersen.

  • atmacaged  (06.01.11 11:49:50)
deliklimasrafa, neye karar verirsen söyle benim de eşimin doğum günü yaklaşıyor :-)

  • foxmulder  (06.01.11 13:33:58)
prlanta taş alabilirsin :DDDD bakalım yollarım sanada tabiki :D

  • deliklimasrafa,  (06.01.11 13:43:23)
dişi gözüyle okudum. otel paketi ve spa fikri süper.

  • mea maxima culpa  (06.01.11 14:28:37)
Aklıma güzel bir fikir geldi. Beğenir misin, bilmem. Doğum gününden bir hafta filan önce, eşinin oyuna katılmasına ve nazına bağlı olarak, süreyi değiştirebilirsin, onu minik sürprizlerle heyecanlandır, ya da kabul ederse aslında, sanki yeni tanışıp çıkacakmışsınız gibi bir oyun başlat. Doğum gününden bir hafta sonra, sevgiller günü. Doğum gününde ve bir hafta sonraki sevgililer günü de plana dahil olacak şekilde, flört gibi bir oyun işte. Ayrıntıları sen bul. Bütçen, hepsine yeter bence. Sevgililer günü için, duyuru bile aç. Sevgilimle Büyükada'da kalacak hesaplı otel filan diye. Aklıma bu geldi, çok sorulduğu için. Yakın çevre de olabilir. İstanbul'da olduğundan hareket ediyorum. Kusura bakmayasın. Neyse böyle işte. Kadın olduğumu ayrıca belirteyim. Kadınlar flört etmeye bayılır, bunu da unutma.

Umarım onu ve kendini mutlu edersin, yeni yaşın ve yeni yılınız da kutlu olsun bu arada.
  • july14  (06.01.11 14:37:59 ~ 14:44:41)
o da beşiktaşlıysa ve kombinesi yoksa eğer kapalıdan olmaz belki ama eski açıktan falan kombine alabilirsiniz, yarı sezonluk falan.

  • zanim zrozumiesz  (06.01.11 14:58:20)
delphin@ kombinemiz var. :D

  • deliklimasrafa,  (06.01.11 15:13:58)
kombine teklifinde bulunan arkadaş kafana merdane filan öyle birşeyler vurmak istiyorum. öyle bir şiddet isteği doğurdun bende nedense :)

  • mea maxima culpa  (06.01.11 15:16:11)
cem yılmaz ı severse gösterisine bilet al.

  • quadropol  (07.01.11 08:44:42)