Turkcell'den yeni hat almak mi yoksa numara tasimak mi avantajli?

Avea kullaniyorum ve ikinci bi hat olarak turkcell almayi planliyorum.
simdi direk gidip kontorlu bi turkcell hat mi alayim yoksa once avea, vodafone'dan bi hat alip para falan yukletmeden gidip turkcell'e mi tasiyayim (mumkun mu bu bilmiyorum)?

sanirim tasimada ekstra dakika falan filan veriyor turkcell.

not: bu yeni turkcell hat ile sadece turkcellileri arayip mesajlasicam. bu yuzden kullandiginiz tarife varsa da onerebilirsiniz.

bi fikriniz varsa bekliyorum, sevgiler.

türksel alma
vodafone al

  • seyduna6687  (04.01.11 00:13:45)
bence mesaj paketleri alman faydana olur sadece bu amaçla kullanacaksan. yok baba ben aynı zamanda da konuşurum diyorsan numara taşıman iyi olur.

  • boran79  (04.01.11 00:14:59)
numara taşıma bütün hepsinde avantajlı. vodafone 600 dakka veriyor mesela 20 tl yüklemeye her ay 100 dakka şeklinde. şimdi tarifeler ışık hızıyla değişiyor veriyordu desem daha doğru olacak.

  • ozdek  (04.01.11 10:13:27)