Yılbaşında napıyorsunuz?

Yılbaşında/yılbaşı günü/yılbaşı gecesi napıyorsunuz?

mutlu yıllar...

rutin şeyler. çayımı demleyip laptobumun karşısına geçip takılcam. sen?

  • nemo problemo  (30.12.10 20:09:49)
biz evdeyiz valla.. 2 ya da 3 kişi olacağız, film milm izleriz, oyun oynarız.. güzel bir şeyler yer içeriz. bu kadarcık kişiyiz ama çam ağacımız eksik değil, onun altına hediye mediye koyacağız işte =)

edit: size ve diğer herkese de mutlu yıllar.
  • vercingetorix  (30.12.10 20:10:29 ~ 20:10:53)
5.30 kadar mesai var.sonra eve gelcem, muhtemelen yılbaşı olduğunu bile unutcağım bi gece geçircem. öyle tıka basa yemek yemek, tv, net falan. sen ?
mutlu yıllar...

  • kimbilebilir  (30.12.10 20:13:51)
tek başımayım, film izleyeceğim. :D bira ve cips de var oh. eğlenmek için illa dışarı çıkmak gerekmiyor. şahsen bu zevki dışarıda eğlenmeye tercih ederim.

  • gebere jackson  (30.12.10 20:16:27)
büyük ihtimalle evde televizyon izleyerek geçecek. ama pazartesi işe gittiğimde herkese biryerlere gittim diye yalan söyleyeceğim. hatta abartarak bile anlatabilirim. durumum budur.

  • advest  (30.12.10 20:20:25)
geçen sene tutulan filmin devamı evde tek başına 2011

  • freebird5406  (30.12.10 20:21:57)
sülale boyu toplanıp hindi yiycez. komiklikler şakalar, 10dan geriye doğru saymalar falan filan.

mutlu yıllar!
  • ronaldo17  (30.12.10 20:36:12)
bütün kuzenler bir evde toparlanırız.
muhabbet şarkı türkü rakı viski bira şarap mezeler hobaaaaaaa

  • seyduna6687  (30.12.10 20:42:15)
arkadaslarimla evde yemek, alkol ve geyik.

  • achelon  (30.12.10 22:25:39)
ben ne yapacağıma karar veremedim hâlâ. şu an beş farklı arkadaş grubuyla beş farklı şekilde eğlenebilme olasılığım var. niyeyse tek başıma olasım var. arayanlara da ağabeyim istanbul'a çağırdı, ben ankara'da değilim mi desem. ya geçen yılbaşım çok güzeldi. işten çıkıp sevdiğim adamın evine gitmiştim, oh yemekler, ortam, her şey hazırdı. sonra arkadaşlar geldi. güzel bir sofra, güzel dostlar, huzur işte ya. o yılbaşını aşacak bir yılbaşı geçirme derdindeyim. en azından huzuru duyumsamak açısından. o yüzden de yılbaşında dışarıda bir yerde eğlenmeyeceğimi biliyorum.

  • asfur  (30.12.10 22:49:59)
disarda arkadaslarla kutlayacagiz, muzik dans ve gece 24 te
bogazi seyredecegiz
sana da iyi seneler
  • rn  (30.12.10 23:29:09)
biricik kuzenlerimle vuracağız alkolün,muhabbetin dibine.

bu arada mutlu yıllar duyuru !
  • p a t r i o t  (31.12.10 02:16:05)