Nasıl Gidilir? (istanbul içi)

hedef: halk caddesi
uphill towers(uphill court gibi bir şey de söyledi sanırım telefondaki)
batı ataşehir

kalkış yeri: bahçelievler ve küçükçekmecede oturan iki genç

google mapsten halk caddesini buldum ama tam olarak istediğiniz yer mi bilemiyorum...

köprüden önceki son otobüs durağına gelin yada mecidiyeköy-ali sami yen in önündeki durağa oradan 251 ya da 252 ye binin. carrefour da inin üstgeçiten karşıya geçip taksiye binin yada orada sorun (taksi 10 tl gibi birşey yazar sanıyorum)

ya da 500T ye binebileceğiniz herhangi bir durak bulup oradan gene carrefour sonra aynı
  • kisa  (29.12.10 22:25:49)
kadikoye ulasmayi bir sekilde biliyorsunuzdur. kadikoy iskelenin onundeki duraklardan tek otobus 8A ya da 8M ile ulasabiliyorsunuz. binmeden once sorun yine de gecer mi diye.

  • atrin  (29.12.10 22:28:26)