Ben öldüm mü?

Sabah uyandığımda farklı bir yerde gözümü açtım. Karanlık boş bir oda, tahta bir kapı, köşede duran tek bir ayna ve ufak bir açıklık. İçeri beyaz bir ışık süzülüyordu. Dışarı baktığımda her yer ve her şey bembeyazdı, kar yağıyor diye düşündüm ama gökyüzündeki beyazlığın parçaları dökülüyor gibiydi daha çok. Gözlerim beni yanıltıyordu sanki, aynaya doğru yöneldim ve kendime baktım, o an hiç birşey hissetmiyor gibiydim, delirdiğimi düşündüm. Kapıya yöneldim, kolu çevirdim ve kapı hemen açıldı, koşmaya başladım. Uzun bir koridor, sonunda da beyaz bir ışık. Ben yaklaştıkşa, ışık uzaklaşıyordu. Beynim benle dalga geçiyordu adeta. O sırada, aklım bana boş düşüncelerle çelme takarken tökezleyip düştüm. Hatıralar yok olmuştu. Gözümü açtığımda karanlıktı etraf. İçeri beyaz bir ışık süzülüyordu. ve ayna.

O an sordum kendime, ben öldüm mü?

beyin ölümü gerçekleşmiş.

  • dzingis  (29.12.10 18:40:29)
malesef ölmüşsünüz.

  • sanal hayvan  (29.12.10 18:47:19)
bence ölmemişsin ölsen bu duyuruyu nasıl acacaksın?

  • oldboy35  (29.12.10 18:48:36)
o son kadehi içmeyecektin.

  • trocero  (29.12.10 18:50:38)
bence de oldboy'a katılıyorum ölmemişsindir yoksa duyuruyu açamazdın

  • ssyumusakg  (29.12.10 18:51:04)
lsd gercekten kotu bi sey..

  • mosakale  (29.12.10 18:53:30)
benim yazdıklarım için "adam aynştayn beyler" yazmalıydınız unutmuşsunuz. :)

  • oldboy35  (29.12.10 19:01:37)
duyuru açılmış olması beyaz ışık gördüğü gerçeğini değiştirmez. ölmüş.

  • tuyra  (29.12.10 19:02:31)
hangi kitaptan kopyalayıp yapıştırdın?

  • sori  (29.12.10 19:02:34)
herkese oluyor bu ermanen, gençken bana da olmuştu. babama sormuştum normaldir o herkese olur demişti bir de tokat vurmuştu bana. ona da olmuş o da dedeme söylemiş. arkadaşlarıma sordum onlarada olmuş eskiden. sana anlatmadılar mı hiç

  • vincenzo  (29.12.10 19:06:29)
ışığa doğru gitme

  • gaza gelen  (29.12.10 19:12:53)
@vincenzo
bildigim kadariyla herkesin yasayarak ogrenmesi icin kimse kimse anlatmiyor bunu. bu noktada ermanen'in ne kadar buyuk bir hata yaptigini da gormus oluyoruz. umarim basina bi is gelmez, yapilmamasi gerek bi sey yaptin bunu burda bize anlatarak. umarim henuz yasamamis kimse okumamistir bunu..

  • mosakale  (29.12.10 19:16:15)
bize öyle bir bilgi ulaşmadı.

  • microfiction  (29.12.10 19:17:52)
adam haplı beyler dağılın.

  • ayiadam  (29.12.10 19:21:55)
seni tanımıyorum.
şimdi ölmüş adamsın arkandan küfür etsek olmaz
ölünün arkasından konuşmakda olmaz.
iyi adamdın vessealam nur içinde yat.
  • seyduna6687  (29.12.10 19:28:25)
@gaza gelen, katiliyorum, isik zaten size geliyor, bir de isiga dogru kosmanin ne anlami var.
ek olarak aynayi alip isiga dogru tutmak genel olarak fayda saglar bu gibi durumlarda. birakin isik kendi kendine donguye girsin, ardindan siz de o donguden kacinmanin ferahligiyla rahat rahat uyuyabilirsiniz.

  • orcu  (29.12.10 19:41:07)
ölmüş bu.

  • halen  (29.12.10 20:31:16)
sabaha doğru görülen böyle rüyalar gece gece bel soğukluğuna işarettir. ilaç kullanmazsan öleceksinin işaretidir bu. allaan sevgili kulu olarak sen yine de sabaha karşı bi battaniye ört üstüne:)

  • bıdıbıdı  (29.12.10 20:53:21)
pilavın ne zmn panpa.

  • bryan fury  (29.12.10 20:58:58)
fıstıklı olsun. helva.

  • girl in a coma  (29.12.10 21:09:09)
kıçın açıkta kalmış.

  • antihero  (29.12.10 21:34:17)
Abi spoiler icine alsaydin keske. Sonunu soyledin simdi hayatin tadi kalmadi, yarisinda cikacagim.

  • lightblue  (29.12.10 22:19:23)
iyi saatte olsunlar...

  • sp-qs  (29.12.10 22:28:47)
sıkıcı.

  • dieselsingle2  (30.12.10 00:34:47)
İnsan uyandığını nasıl anlar? Her gözlerimi kapattığımda söz veririm kendime, "bu sefer tanık ol uyanışına" diye. uyanışımın aşamalarını bilmek isterim. ama olmaz. o kadar uzaktır ki o iki dünya. milyonlarca kilometre mesafe vardır gözlerin kapanmasından açılmasına. insanoğlunun ışık hızında gövdesini taşıma isteği boşuna.

  • asfur  (30.12.10 22:40:54)