Ev arkadaşı

Dünyalar tatlısı, 25 yaşında, Koreli bir öğrencim İstanbul'da kendinden arkadaşlı ev arıyor. İstediği birkaç özellik:

Taksim'e kolay ulaşım ve ulaşım araçlarına yakınlık,
Eşyalı olması,
İnternet olması da tercih sebebi.

Adı Jungmin, az Türkçe biliyor ve öğrenmeye devam ediyor. Türk ev arkadaşı olsun, pratik yapsın istiyor.

Durum bu arkadaşlar. Bildiğiniz üzre, Kore'ye yardım etmek milli geleneğimizdir :D

Direkt ona ulaşmak isteyenler, mümkünse İngilizce yazın: ljm2411 et hotmail.com
İngilizceniz yoksa ben çevirmeniniz olayım: samterk et hotm.

Şişli, Osmanbey, Pangaltı, Kurtuluş falan tarafları şükela :D

Not: Bir süre üstte kalabilir mi lütfen?

cinsiyet, ne kadar süre kalacağı ve bütçe aralığı da yazılırsa makbul olabilir.

  • blu  (18.12.10 12:15:42)
Erkek, bir süre sınırı yok, Türkiye'de yaşıyor, 300 Lira civarına "şükela" diyor :)

  • samterk  (19.12.10 20:07:25)
yanlış anlamayın ama dünyalar tatlısı da olsa 300 liraya imkanı yok. eşyalı, internetli, şişli'de. aklım almıyor. bol şans dilerim size.

(yardımcı olamıyorsan sus diyecek varsa, bu da bir tür yardımcı olmaktır diye cevap veririm.)
  • blu  (20.12.10 16:38:53 ~ 16:40:38)
samterk, taksim'e kolay ulasilabilecek bir yerde esyali ve internetli bir ev icin ayda 300 lira butce ayirmak garipmis. ustune bir de turkce pratigi yapmasi icin caba gosterecek evsahibi.

sanirim sisli, kurtulus vb. yerine tarlabasi'nin arka taraflarini denese daha uygun olur.
  • satine  (20.12.10 16:41:57)
Bence de az ama elemanın hayat şartlarından pek haberi yok sanırım. Ben onu biraz daha zorlayayım bari...

  • samterk  (21.12.10 19:32:16)