İnternet Çöktü - Gmail ve diğer siteler açılıyor mu?

ve bazı sitelerin açılması yavaşladı mı şu anda sizde de?

downforeveryoneorjustme.com sitesi de açılmıyor.

evet bir anda kesinti oldu az once bende de. normale donmus degil.
gmail'i de zar zor basic html formatiyla acabildim. standart bicimde acilamiyor.

  • fader  (16.12.10 12:55:23 ~ 12:57:13)
şu an problem yok bende.

  • xenophobe  (16.12.10 13:09:25)
telekom dnsleri kullanırken bende giremedim ama msn fln aktifti bu yüzden dns sunucularında sorun vardır diye google dnslerine geçtim sorun yok ama google dns kullanan başka bir arkadaşım sorun yaşıyorum, bu da daha ilginç :)

  • zpider man  (16.12.10 13:12:36)
her sorunu da dns server'lara baglayanlar cikmasa zaten disimi kiracagim. (bkz: dns server)
su anki problemin kullanilan dns server'lar ile ilgisi yok. yurtdisi cikisi problemi diyecegim ama sozluge de erisemedim bir sure, kafami karistirdi o.

  • fader  (16.12.10 13:17:09 ~ 13:18:38)
şimdi düzeldi sanırım. "dns server" veya "yurtdışı çıkışı" problemı degılse ne olabilir?

  • ermanen  (16.12.10 13:28:19)
sorun bende hala devam ediyor... yurtdışı çıkışı diye şeyediyorum ben de...

  • gelecektengelenkutupayısı  (16.12.10 13:45:56)
bağlantı çok kötü.msn e girmiyo, işimi yapamıyorum uçak bileti alcam alamıyorum.
elim kolum bağlı walla

  • melodica  (16.12.10 14:56:25)