[Internet] Superonline Fiber İnternete geçmek mantıklı mı sizce?

İlk 1 ay bedava denemesi varmış bir de.

50Mbps hız. 12 GB kotalı 59 TL. Limitsiz 99 TL.

TTnet'i bırakıp superonline'a geçmek mantıklı mı ve daha mı iyi sizce?

Nedir, ne değildir?

Hız ne demek gerçeten görmek istiyorsan geç derim. TTNET 50mbpsye kadar der(onda 1ini görürsen dua edersin) Superonline Fiber 50 MBPS der. Ya 50 yi ya da ona çok yakın bi değeri alırsın. Başkalarından etkilenmezsin ve çok çok nadir sorun yaşarsın.

  • skywalkeremre  (22.11.10 16:22:02)
bir de gerçek sınırsız diye bir şey çıkarmışlardı yalnız.

  • sanal uyku  (22.11.10 16:55:36)
adil kullanım sınırı zımbırtısı var sanırım o limitsizde: goo.gl

hakkaten sınırsız olanı 399 liraymış. goo.gl
  • galadnikov  (22.11.10 17:22:41 ~ 17:23:14)
adil kullanım uygulanırsa 10 mbps sınırsıza geçersiniz, ttnet'ten yine çok daha iyi. gayet mantıklı superonline, arada sinir edebiliyor ama 1.2 mB(10 mbpsde)la indirmenin değerini bilmek lazım.

  • cro magnon  (22.11.10 17:38:52)
Hangi tarifeye geçmek mantıklı o zaman?

Bu "adil kullanım sınırı" olayı tamamen mantıksız mı yapıyor şimdi?
  • ermanen  (22.11.10 17:38:55)
adil kullanım bana uygulanmadı hiç, 6 aydır falan kullanıyorum.

  • cro magnon  (22.11.10 17:39:54)
ya fena değilmiş aslında adil kullanımın sınırları. 10mbit için 50gb, 20mbit için 100gb. diğerlerini öğrenemedim maalesef.

  • galadnikov  (22.11.10 17:49:23)
ya açıkçası, şuan hangi tarifeyi kullandığını bilsek iyi karşılaştırma yapabilirdik. Ama kendi ihtiyaçlarına göre karar versen daha iyi olur. Ben aylık 49 tl ye 8 mbps ye kadar limitsiz internet kullanıyorum. yeri geldiğinde 50-100 gb arası download yapıyorum aylık. ve gayet de hızlı.

  • Cimo  (22.11.10 19:10:30)
ben de evde superonline fiberoptik kullanıyorum... 10mbit sınırsız ve 50yetale... burada hız her zaman 10mbit olmuyor suphesiz ama 1MB ile download yapıyorum cogunlukla... butun apartman aynı anda download yapınca sanıyorum hız bir miktar dusuyor.. ama ttneti de yeterince uzun zaman kullanmıs birisi olarak hemen gec derim... mode ucreti de vermedim sanıyorum hala aynı kampanya vardır..

onun dısında ayda bir de kapıya gelip memnun musunuz var mı bi sorun diye soruyorlar sagolsunlar...
  • Söyük  (22.11.10 20:46:56)