seth gecko

şu herifin kolundaki dövmeden yaptırmayı düşünüyorum da bu resminden başka motifin belli olduğu pek bi resimlerini bulamadım bulabilirmisiniz bilmiyorum belki ama bi ümit yazdık bakalım şimdiden çok tşk

bir tane ile niye yetineceksin ki:))
www.buldumbuldum.com

  • password  (12.11.10 23:51:32)
:) iyiniyetli tavsiyen için tşk. tek eşlilikten yana biri olarak pek ilgimi çekmedi

  • kahkaha  (12.11.10 23:54:52)
fronm dusk till down-george clooney-tattoo falan yazınca çıkmadı mı google da bişiler

ben şunu buldum yardımcı olabilir

www.showbiz.ie

edit: aynısı değil, bildiğin çakmasını yapmışlar :)
  • ennoia_  (12.11.10 23:58:20 ~ 23:59:42)
farklı anahtar kelimlerle aramıştım senin yazdıklarınlada baktım şuan için aradığımı bulamadım tşk
verdiğin linktekide güzelmiş fakat kolunun iç tarafını göremediğimden dolayı aramaya devam ;)

  • kahkaha  (13.11.10 00:12:05 ~ 00:14:09)
elim boştu,biraz da ben arayayım dedim.
bilmem bu sefer işine yarar mı?

blogs.myspace.com

www.bellaonline.com

www.shooting-star-tattoo-gallery.com

sitelerdeki linkleride incelemeni tavsiye ederim.
  • password  (13.11.10 00:33:41)
aklını bulandırmak gibi olmasın sen dövmeni seçmişsin fakat, böyle tribal desenler yerine yeni zelandalı maori yerlilerinin desenlerine de bakabilirsin, ben harper'ın kolunda güzel bir örneği mevcut.

www.tattoo-stars.com
  • freebird5406  (13.11.10 00:59:39)
#pasword boş olan ellerine sağlık bunların hepsine bakmıştım tekrar tşk.

#freebird5406 yok bulandırmadın ayrıca verdiğin linktekide gayet güzel başka bi alternatif olarak bahsettiğin maori motiflerine daha önce bakmışlığım vardı hatta dwayne johnson dakide gayet güzel ama dediğin gibi dövme konusunda kararımı verdim(tribal) çok tşk sanada

aramaya devam...:)
  • kahkaha  (13.11.10 01:13:04 ~ 01:41:03)