erkek bara tek gelmişse

Bir gece oturduğunuz bir barda bir erkeğin tek başına oturup içtiğini gördünüz. Bu erkek hakkındaki düşünceleriniz neler olurdu? Lütfen samimiyetle cevaplayalım.

am var demişlerdir, gelmiştir.

  • desdinova  (12.11.10 23:00:49)
kimi tutarsa:)

  • karahan  (12.11.10 23:02:22)
kesin gaydır ya da gizli eşcinsel

  • cedric tweedledee  (12.11.10 23:02:23)
bir erkek tek başına da bara gidemeyecek mi bu ülkede ne ilkelsiniz ya.

  • ayiadam  (12.11.10 23:02:26)
sosyolojik olarak ele aldığımızda aslında puşt da olabilir. olmayabilir de .

  • cedric tweedledee  (12.11.10 23:03:23)
penis boyu ortalamanın üstündendir kesin.

  • cedric tweedledee  (12.11.10 23:03:50 ~ 23:03:57)
barmene yazıyor olabilir. barın sahibi olabilir. ama en büyük ihtimal karısı aldatmıştır ondan tek başına içiyordur.

  • ayiadam  (12.11.10 23:04:04)
Bu içinde bulunduğu toplumla ve görüşlerle alakalı biraz da. Mesela Türkiye'nin doğu taraflarında böyle birşey mümkün olabilir mi? Tabi gelişmiş ve modern toplumlarda da sapkın veya bu durumu normal karşılamayacak herhangi bir düşünce olabilir.

Ben doğal bir durum olarak karşılarım, böyle şeylere çok alıştığım için ama mesela yanına gidip sohbet edilesi biri olarak düşünebilirim duruma göre.

Ha bak mesela gayet modern ve dünya görüşlü (ya da öyleymiş gibi duran) bir insan da gidip o erkekle konuşarak yatağa atma potansiyeline çevirebilir durumu, tabi erkeğin de isteğiyle.
  • biggirlsdontcry  (12.11.10 23:04:45)
hayatında en az bir ya da iki kez bira içmiştir. yüzde de vereyim %98.86

  • cedric tweedledee  (12.11.10 23:04:54)
görgü kurallarını öğrenmemiştir pis ayı!

  • cedric tweedledee  (12.11.10 23:05:23)
bira içti mi geğirmez içine atar.

  • cedric tweedledee  (12.11.10 23:05:36)
erkek kısmısı gece evden çıkmaz. çıkarsa kesin kevaşedir. erkek kevaşe.

  • cedric tweedledee  (12.11.10 23:06:48)
her türlü gideri var alskjdsa

  • orange coffee  (12.11.10 23:08:01)
o yaşta hala çavuşu tokatlamaktadır hayvan herif, eli nasır da tutmuştur onun. tüüüüüüüü

  • pisekarv2  (12.11.10 23:11:50)
hayatını bilgisayar başında geçirerek sosyal olmaya çalışan, insan ilişkileri fuckbuddy olayından öteye gidemeyen ama kendini seks gurusu ilan eden, iki entry girdi diye kendini dünyanın hakimi sanan tipsiz, saç sakal göt göbek birbirine girmiş, kendisinden üstün insanları kabullenemeyen ve her seferinde bok atmaya çalışan, loserlık kaderi olan,metalci takılan tiplerden olması da yüksek ihtimal dahilinde.
edit: aklı başındakilere sözüm meclisten dışarı.

  • biggirlsdontcry  (12.11.10 23:15:31)
asosyallikten çıkayım belki bişeyler olabilir diye gitmiş, yalnız gizemli adam portresi çizerek kız düşüreceğini düşünür ama bir iki biradan sonra gerçeklerin farkına varır canlı müzik varsa dinleyip, ortamdaki kızları kesip sonra siktir olup gidip torrente sipariş verdiği filmleri izleyip gelecek günün gelmesini umutsuzca bekleyecek diye düşünürüm..

  • svarte dauen  (12.11.10 23:15:35)
enteldir, deri pantolon giyip kaseyi ortaya çıkarır, toplu tepki göstermek gerekir.

  • pisekarv2  (12.11.10 23:18:05)
jigolo da olabilir, sanal dünyada masturbasyona doyamamış şekilsiz karılara hizmet veriyordur. az yer, çok siker.

  • pisekarv2  (12.11.10 23:21:39)
ben biraz once kadikoy buddha'da tek basima iki bira ictim, ucuncuyu yarim biraktim, ilk araya kadar suitcase dinledim geldim. bildigim kadari ile gizli escinsel degilim, asosyal degilim, niyetim kiz dusurmek degildi, evet kizlari seyrettim, torrent'te filmim yok, uyuyacagim.

soruya cevabim "hakkimda ne dusunuyorsaniz, allah size iki katini versin"
  • nooneatall  (12.11.10 23:38:17)
bence gayet normal ama cevapları okuyunca şok oldum açıkçası. bu kadarına da çüş doğrusu...

  • vito andolini  (12.11.10 23:44:19)
arkadaş grubuyla oturup birşeyler içmeyi ne kadar seviyorsam, sohbet zorunluluğu olmadan kafa dinlemek/dağıtmak için barda oturup birşeyler içmeyi de o kadar, hatta daha çok seviyorum. kendi halinde takılıp eğlenmek işte alt tarafı. gel gör ki yol yordam bilmeyen abaza ayıların yanı sıra abazafobi de hüküm sürüyor yurdum vajinismuslarının üstünde.

  • stephen dedalus  (12.11.10 23:51:24 ~ 23:53:52)
muhtemelen yavşağın dik ağlasıdır.

  • cedric tweedledee  (13.11.10 00:13:24)
olur öyle, bazen eser insanın aklına, değişik bir şeyler yapayım diye. tek başına, evet 'tek başına' gider, sakince içer birasını. nostaljik olmak, romantik olmak gibi bir şeye de gerek yoktur. kendini ödüllendiriyordur, belki de cezalandırıyordur.
gidip barmene 'bira!' der sadece, içer ve gider. çok anlam çıkarılası bir şey olmayabilir.
benim yollamam o şekıl.
  • sx  (13.11.10 01:42:29)
beyler adam sivil olabilir.

  • oldu görüşürüz  (13.11.10 03:24:41)
canı sıkkındır

  • babilbaligi  (13.11.10 05:54:44)
YUH YUH YUH. CEVAPLARA BAK. TEK BAŞIMIZA GİDİP BİR KADEH VİSKİ İÇEMEYECEKMİYİZ YA. BELKİ CANI ÇOK SIKKINDIR. BELKİ AİLEVİ BİR SORUNU VARDIR. BELKİ TEK TABANCADIR. BELKİ KAFASINI DİNLEME İHTİYACI HİSSETMİŞTİR. BELKİ KARISI DIR DIR DIR KONUŞAN BİR TİPDİR. HERŞEY OLABİLİR AMA BUNA NORMAL GÖZLE BAKILMASI GEREKİR.

BİRİ DEMİŞ GAYDIR
BİRİ DEMİŞ PUŞT
BİRİ PENİS BOYUNDAN GİRMİŞ OLAYA
BİRİ ALDATILMIŞTIR DEMİŞ (OLABİLİR)
BİRİ DEMİŞ ÇAVUŞU TOKATLIYORDUR BU YAŞTA
BİRİ DEMİŞ JİGOLO
BİRİ YAVŞAK
BİRİDE SİVİL
BU MEMLEKET BİTMİŞ YA. BUNDAN SONRA BARA TEK GİTMİYORUM.

CAPSLOCK AÇIK KALDI BİR SORUN MU VAR HAA :D
  • t3hn0  (13.11.10 10:07:07)
biri t3hn0'a versin.

  • serseri marti  (13.11.10 10:20:03)
efkarlıdır. kasvet, kasavet içindedir. ya da "hele bi gidek bakalım, allah kerim" diye de düşünmüş olabilir.

  • pangea  (13.11.10 10:27:28)
duyuru'da küfür serbestisi hakkında bilgim yok ama. önyargılarınızın amına koyim.

  • cakarimatsu  (13.11.10 11:22:29)