satsak alan olur mu? - federer'in ozel yapim tenis bilek bandi

federer'in bugun oynanan stockholm open finalini kazandiktan sonra firlattigi bilekligini kapmis durumdayiz. satsak mi bunu ne yapsak diye dusunuyoruz ebay'de. para eder mi ki bu? var midir meraklilari?

kimi forumlarda ve nike'in online sitesinde mor bilek bandi olmadigini, olanlarin da federer'e ozel olarak yapildigini okudum. dogru mudur bu bilgi?

bilgi doğru olsa bile, bunu bu adamın kullandığını kanıtlayabileceğiniz birşey olmadığı sürece, zor bence.

  • deeperdown  (24.10.10 23:23:42 ~ 23:23:58)
dogru soylemissiniz.

tam attigi sirada kamera ile kayit yapiyordum aklimiza gelmedi onu da kameraya tutmak falan. bir anlik heyecan, nese satmayiz biz de.
  • fdegir  (24.10.10 23:31:35)
eğer doğruysa ben alırım mesela. ama fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz onu bilmem gerekli.

  • juniper pearl  (24.10.10 23:32:14)
valla halen islak, federer kokuyor kendisi, kaydettigim videoda da atis ani ve kapis animiz var ama bandin kendisi yok.

kaca gider ki bu? hicbir fikrimiz yok.
  • fdegir  (24.10.10 23:43:48)
valla benim de yok :) bir fiyat belirlerseniz söyleyin, uygun olursa almayı isterim doğrusu.

  • juniper pearl  (24.10.10 23:54:04)
fdegir'i tehşis ettim. 720p'sini filan bulursam, piksel hatalarını da giderip başlığına yazarım sdjklf

www.youtube.com
  • dambil  (25.10.10 00:06:34)
ben webden bir bakayim duruma gore haber veririm size.

@dambil: o goruntuyu ben de buldum ancak ben bile kendimi teshis edemedim. :)
  • fdegir  (25.10.10 00:06:46 ~ 00:08:01)
şansınızı deneyin derim ben. ebay da apple camına bile para veren uçuklar var.

  • gelecektengelenkutupayısı  (25.10.10 00:13:23)