Sabiha Gökçen'den E-5'e (Soğanlık'a) Gidiş?

Şimdi 23.30'da Sabiha Gökçene inecek uçakla bir misafirim gelecek. Soğanlık (Kartal) tarafına gitmesi gerekiyor o saatte. Havaş seçeneği uygun değil çünkü onlar e-5'ten gitmiyor. E-10 o saatlerde çok seyrek oluyor (olmadı sonuçta e-10 beklenecek tabii!). Peki taksiyle e-5'e inip ordan Harwe-Gebze minibüsüyle gitmek mantıklımıdır?
Havaalanından e-5'te harem gemze minibüsünün geçtiği bir yere taksiyle gitmek ne kadar tutarki? Ayrıca taksiciye gidilecek yer olarak ne söylenmeli ki taksiden iner inmez minibüse bilinilsin. Minibüs o saatlerde bulunıyor orası sorun olmaz.
Alternatif bir yöntem bilen varsa susmasın söylesin. Teşekkürler

e5 soğanlık için e10 mantıklı.havaşı da sorabilirsin vardır belki ordan geçen. taksi 35 falan yazar bence. gebze hareme nedne biniyor diek gideceği yere gitsin taksiyle?

e9 falan var mı baktın mı?
  • raki masasinin degismez adami  (31.08.10 11:16:08)
e-10'dan daha iyi bi alternatif yok.
sefer saatleri 23:40, 00:20, 00:50
en kötü ihtimalle yarım saat beklersiniz.

taksi ile pendik köprüsü'ne veya tersane köprüsü'ne inseniz 15-20 lira arası tutar.
zaten gebze-harem'le oralardan soğanlık da yarım saatten fazla sürer. çektiğiniz eziyete verdiğiniz paraya değmez.
  • cruor  (31.08.10 11:19:51)