öğrenci adam 1000 lirayı nasıl değerlendirmeli?

öğrenci ailesiyle kalıyor. (oooooffff)
ankara'da okuyor. (oooooofff)
parasını katlamak istiyor. (ooooof)
ya da kalıcı bir şey almak istiyor; d-slr, handy cam, ps3, laptop vs gibi. (oooofff)

ne yapsa mantıklı olur, altın diyen var, öro diyen var, bono mono diyen var...

bunlar kısa vadede fazla bir şey kazandırmaz. ps3 laptop istiyorsan, bol bol makarna.

  • mannomena  (15.08.10 23:11:51)
hiç kasma konsol ve guitar hero 5 bundle al. ps3 olursa kurtarırmı bilmiyorum ama xbox ile çok pis kurtarır. ha bide; (git: 167506).

  • cagdassalur  (15.08.10 23:15:22)
(bkz: nümismatik)

  • exla  (15.08.10 23:31:32)
ucuz uçak bileti bul... couchsurfing olayına gir ve avrupaya git.
varsa manitan, onu da yanına al...
xboxa playstationa para harcama.
bunu yapmak istemezsen de ailene ver gitsin.
o parayla dolar vs. alıp satmakla boş yere uğraşma, 3 kuruş getirisi olur. yaşadığın strese değmez.
  • de jure  (16.08.10 00:30:48)
hacı, salı günü yeni iddaa programı yayınlansın sana 2-3 maç veriyim paran katlansın, ne halt edersen et.

d-slr, handy cam, ps3, laptop vs gibi. (oooofff) demişin ya, hepsini alırsın rahat rahat...
  • karrdanadamv2  (16.08.10 01:35:20)
dursun lazım olur hatta biriktir dslr al handy cam alcağna 500-550d al

  • yuto  (16.08.10 01:37:35)
ps3 vs. uzak dur fotoğraf makinesi daha iyi.

  • skplgl  (16.08.10 03:08:50)
(git: 167506)

adamla irtibata geç hayat memat meselesi diyor.yaparsınız bir senet olur biter.birisinin sıkıntısını çözmüş olursun.
  • skplgl  (16.08.10 03:46:23)
bisiklet alacaksan salcano alma. 1000 liraya corratecler var geotechler var

o salcano impetus varya servisten çıkamazsın.

gerçi ankarada bisiklete binmek pek akıl karı değil.

hiç birşey yapma ez o parayı yada ailenin sana yaşaman için verdiği parayı biriktirebilirsin. ailen o parayı sana vermeyebilirdi. paranın kıymetini ancak çalışınca anlayabilirsin. ohoo ben kaaç ay çalıştım olum dersen sana bay bay beybi der giderim.
  • fukka  (16.08.10 11:09:10 ~ 11:12:26)