Saçı en iyi şekillendiren şey

nedir? Özellikle inatçı saçlar için, mümkünse saç ve başa en az zararlı olsun. Jöleyi sevmiyorum. Dax diyorlar bi de ama onun da rezil bi yapışkanlığı var. Sprey tarzı şeyleri de hiç kullanmadım. Ne önerirsiniz?

not: erkek saçı

köpük diyorum ben.

  • black sabahat  (14.08.10 14:42:42)
sprey iyidir de saçın anasını sikiyor be birader. köpük de erkek adama yakışmaz der kaçarım.

şaka lan ben böyle bir insan değilim aslında. köpük iyi şekil vermiyor, sprey de gerçekten çok zor çıkıyor saçtan ve hakkaten de zararlı. sen bilirsin çok kaliteli bir köpük işini görür aslında.
  • karrdanadamv2  (14.08.10 14:52:05)
saç ürünlerinin en iyisi kadınlara sanırım, elidor ve pantene'in saç kremleri var (durulama gerektirmeyenler) erkekler kullansa anında gayleştirmez :) normal şampuan gibi kokuyolar, iyi şekillendiriyolar ve saçlar yumuşak kalıyo, her tür saça var. sprey de yapışkan yapabilir bi de garip kokuyolar

  • dezenfettan  (14.08.10 15:04:45)
ya avon'dan nefret ediyorum ama durulanmayan sac sekillendiricileri cok iyi bence. neredeyse tum markalarin urunlerini kullandim, saclarim nemliyken uyguladigim o avon urununun yaptigi sakinlestirmeyi hicbiri yapamadi.

  • kayranin kedisi  (14.08.10 19:46:13)
limon

  • kutuların sessizliği  (14.08.10 21:40:30)
Ben de köpük diyorum.

  • mabelle  (14.08.10 21:58:11)
wax

  • hsyn  (15.08.10 10:32:52)