toefl ve gmat ücretleri

1- bu sınavların ücretlerini yatıracağım kredi kartıyla. fakat 185$'ı yatırdıktan sonra, bankamatikten öderken tl olarak ödeyeceğim. peki bu kaç tl'ye tekabül eder? iş bankasının kartı. duyduğuma göre tam olarak doların alış-satış fiyatları üzerinden gitmiyormuş. ne kadar olur yani?

2- bir de gmat ücretini 2 kere yatırdıktan sonra, bize 1.yi iade ediyorlarmış falan. saçma geliyor bana gene de sorayım dedim. doğru mudur hakkaten? benim kart limitim o kadarı karşılamaz çünkü.

3- bir de izmir'de hangi sınav merkezlerini önerirsiniz? kimisi çok küçük oluyormuş, kimisinde bilgiayarlar iyi değilmiş vs. o yüzden sorayım dedim.

1- odeme yaptıgın gunku kur uzerinden biliyorum. 300 tllik sanal kart yapmak ve kayıt olduktan sonra kartı iptal etmek en iyisi

  • jason burun  (04.08.10 00:58:34)
300 lira civarında (293-297 arası o günkü kura göre değişir) oluyor. maximum kart benden 295 çekmişti 1 ay önce.

2 ve 3 hakkında ise fikrim yok.
  • little bob  (04.08.10 01:08:58)