Ankarada Pasaport İşlemleri

eski pasaportumu uzattırmak için ankara emniyetine gitmem gerekiyor fakat duyduğuma göre çok sıra oluyormuş. Son zamanlarda gideniniz var mı pasaport uzattırmak için.

Diğer sorumda, arkadaşım yeni pasaport alması gerekiyor fakat 1.5 ay sonraya randevu veriyor ankara emniyeti. Randevusuz gidildiğinde e-pasaport çıkarılabiliyor mu?

ben de dün aradım ilk defa pasaport almak için ekim 1'e tarih verdiler ancak sabah erken gidip sıra alabilirsek başvuru yapabiliyormuşuz. sabah erken dedikleri de 6-7 olsa gerek.

  • anestezik  (29.07.10 11:18:03)
geçenlerde akköprüdeki merkeze bir arkadaşım randevusuz gitti, aldı geldi. sıra fln yokmuş.

ama çalışıyorsan, riske giremem diyorsan ankara ilçelerine randevu alabilirsin. çoğunda yakın tarihe randevu alabiliyorsun.ben kazan'a aldım mesela.
  • atmosphere  (29.07.10 11:20:04)
gercekten de sabah 6-7 gibi gitmeniz gerek. saat 8'de neredeyse kızılay'a kadar uzanan bir kuyruga girmek insani cildirtiyor cunku. ayrıca daha onceden sisteme parmak izleriniz gecirilmediyse once onunla ugrasmak, sonra da baska kuyruga girip harc yatırmak gerekiyor. Ben dun almayi basardim, kolay gelsin. cekilecek cile degil .)

  • cherrypeach  (29.07.10 12:23:55)
haftaya Elmadığına randevu aldık. Yarın sabahda gidip Ankara Emniyet de şansımızı deneyelim bakalım.

  • maydogdu  (29.07.10 14:13:59)
az önce şirketten arkadaşla kazan'a gittik geldik. hiç kimse yoktu. 1 saatte her şey bitti.

pasaport almak isteyen arkadaşlara kazan'ı şiddetle tavsiye ederim. özellikle arabası olanlara.
  • atmosphere  (29.07.10 15:57:56)