kilo alma yöntemleri

kilo almam lazım. bana yemeden kilo aldırabilecek bir hayırsever var mı?

düzenli uyumak, düzenli yaşamak çok önemli kilo alabilme konusunda.

  • pispinti  (12.11.07 22:16:01)
bu da vardı ayrıca: (git: 9063)

  • pispinti  (12.11.07 22:25:40)
yok oyle bir sey, olsa ben alirdim.

  • entrapmen  (12.11.07 23:02:19)
askerde alırsınız.

  • pispinti  (12.11.07 23:19:52)
içiyorsan sigarayı bırak. çok etkili oluyor diyorlar.

  • can see  (13.11.07 00:04:30)
bira+en yaglısından cips+ bilgisayar+ dvd ben istemeden de olsa boyle alıyorum yalnız çok saglıksız olsa gerek.

  • sourlemonade  (13.11.07 01:00:23)
askerlik genel olarak insanı forma sokan bir şey. şişmansanız kilo verirsiniz, zayıfsanız da kilo alırsınız. aksini kimsede görmedim ben henüz.

  • pispinti  (13.11.07 08:13:18)
yemeden kilo alma niyetindeyseniz duzenli spor a baslayin, sonra istemeseniz de zaten yersiniz ve kilo alirsiniz..

  • islakkedicorbasi  (13.11.07 10:40:51)
arkadaşlar askerlik yapalı çok oldu yav... başka?

steroid falan mı denesem?
  • muratti36  (13.11.07 12:23:38)
arı polen'i mi ne diyorlar.. her sabah 1 kaşık mı ne yiyosun.

  • os  (13.11.07 12:27:04)
"yemeden kilo almak" derken neyi kastediyorsunuz, o önemli aslında. yemek yemeyi mi sevmiyorsunuz? ya da iştah mı yok, nedir?

  • pispinti  (13.11.07 12:59:36)
Yaş ilerledikçe metabolizma yavaşlıyor o zaman kilo alınabiliyor

  • ermanen  (13.11.07 16:22:19)
sözlükte de yazdım "remeron" adında bir ilaç.. yemeğe ulaşabilme sorunun yoksa, askerde değilsen, yurtdışında yaşayıp da parasız değilsen vs vs vs bir ayda en az 5 kilo. bulklar, gnc ürünleri, balpetektoz karışımları hikaye derim. yok ben ilaç alarak kilo almak istemem demezsen teferruatlı yazabilirim..

  • arabianfruit  (13.11.07 16:57:33)
=))) nasıl bir gaflettir bu ki ordaki "yemeden" kelimesini farketmemişim.. kusura kalmayınız.. benim yöntemim öküz gibi yediriyo

  • arabianfruit  (13.11.07 19:12:53)
steroid falan deneme, karaciger, böbrek ve adrenal bezlerde geri dönüsümü olmayan hasarlara yol acarsin.
Kilo alma amacin nedir?Boks/güres gibi bir sporda siklet atlamak falan mi?

  • the man who hears deepest inquisitions  (13.11.07 20:46:40)
bira uygun bence, hem kafan guzel hem de gobegin olur, oldu simdi eritemiyoruz buyudukce buyuyor.

  • maersk  (13.11.07 23:39:41)
yemeden derken asıl sorunum iştahsızlık... yemek yemek adeta bi işkence benim için. yemek zorunda olmadığım tek bir lokmayı bile yemek istemiyorum. kilo alma amacım üzerime giydiğim şeyin korkuluğa takılan bez parçasından biraz daha iyi görünmesini sağlamak en azından. remeron bildiğim kadarıyla iştahın yanında dehşet uyku yapan bi ilaç. sürekli dikkat gerektiren bi iş yaptığımı da düşünürsek biraz sakat gibi ama biraz daha açabilirsek denemeye değer sanırım.

  • muratti36  (14.11.07 22:54:40)