MHP'liler ne diyor?

Bahçeli'nin son açıklamalarına?

Fanatizm ve cehalet sorgulama yeteneğinin önündedir. Bahçeli bir gün çıkıp "Tayyip bey ile birlikte sizi 23 yıldır kandırıyoruz", dese oylarında en fazla yüzde 1 kayıp olur.

  • HellKeePer  (22.10.24 14:16:06 ~ 15:15:44)
o sırada en ortalama mhpli: mafya olayım, çakarlı araçla ihale kovalayım, çakıcının uyuşturucusunu satayım.

elemanın tabanı çok iyi.
düne kadar fetullahçı dediğin erdoğanla yan yanasın sorusuna "milli beka için" deyip sıyrılıyor.
düne kadar barış süreci hani ihanet süreciydi sorusuna "milli beka için" deyip sıyrılıyor.

yine "beka için" dese kimse bir şey demez. beka dediği beka şurada bahsedilen çiftlik: siir.gen.tr

az buçuk gündemi takip eden biri varsa bu olayın dönüp dolaşıp chp'ye patlayacağını bilir. :D
  • patronaj1  (22.10.24 14:21:03)
biraz akli basinda mhp'liler zaten coktan yol verdi mhp'ye.
hala mhp'li kalan bir kisi tanisan zaten bu soruyu sormazdin :)

  • bay b  (22.10.24 14:22:05)
Nasıl realize edecekler çok merak ediyorum.

  • parka  (22.10.24 14:28:16)
Tam olarak şöyle bir tepki bekliyorum
www.facebook.com

MHP'de lider sorgulanmaz, biat edilir.
Hareketin lideri, vardır bir bildiği der geçerler.
  • yetkili birine benzeyen abi  (22.10.24 14:44:57 ~ 14:45:43)
Oyları artacaktır, siyaset sandığınız gibi duyguyla yapılan bir iş değil aksine çıkara dayalıdır

  • olaylar olaylar  (22.10.24 14:45:31)
MHP'nin mevcut tabanı da AKP tabanı gibi az iq'lu ve "Başkurt bi plan yapıyordur" kafasındaki insanlardan oluşuyor, o nedenle bi tepki vereceklerini düşünmüyorum ortam tam Meral Mommy'ye yarardı ama o da zamansız gitti.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.10.24 15:01:01)
100 yıldır olduğu gibi "vardır bir bildiği" diyor ne diyecek:)

  • yazar yazmaz yazan yazar  (22.10.24 15:09:20)
Seçime kadar MHP'den uzaklaşıp, seçim günü bir arkadaşından duyduğu "Devlet Bey'in bir bildiği vardır" lafıyla MHP'ye oy veren ciddi eğitimi olan yaşlı başlı tipler var. Bunlar bir kısmı.

Diğeri de bir gruba ait olmak isteyen, kendini buna göre tanımlamış insanlar, ne yapılırsa yapılsın savunmak zorunda ve bunu yaparken içten içe kötü hissetmez.

Bir de çıkarcılar var, ihale kovalayan vs. Onlar CHP iktidara gelsin en azılı CHP'li olur. TİP gelsin, TİP'çi olur.
  • gabe h coud  (22.10.24 15:11:23)
@HellKeeper +1000000

  • WithWorth  (22.10.24 16:39:55)
@hell, masaya bırakmış +7777

  • abuzer  (22.10.24 16:51:47)
Ne dicek atıl kurt diyor. Vallahi ülkücülerin şu geldiği hal tüm siyasi görüşler arasında en rezil hal. Adamların en çok oy alabilecekleri dönem yerlerde sürülüyorlar.

  • mikahakkinen  (22.10.24 17:03:21)
siyaset koyunları gütme işidir. lider ne derse onlarda hülooğğ diye koşacak peşinden.
mhpnin türklük, milliyetçilik gibi bir derdi yok ki. mhp bildiğin ümmetçidir. milliyetçi kısmı tamamen maskeleme işidir.
yarın çıkıp apo hapiste her gün namaz kılıyor dua ediyor deyip yanınada ümmet için dışarıda olması gerekli deyip araya katil israil, gazzeli kardeşlerimizi sıkıştırdımı işlem tamamdır.
  • my fault  (22.10.24 17:29:44)
2015 öncesi Bahçeli mitinglerde erdogan'a nerdeyse ana arat kufrediyordu:)

Sonra ittifak doğunca mhp'liler "erdogan Bahçeli ile ortak olunca milliyetçi cepheye kaydı doğru yolu buldu; açılım macilim pkk yanlislarindan döndü "

Bu memleket ne yazık ki böyle. Şimdi de birileri gelip, duyurudaki bu yorumlari, kitleyi kucumseyici mesajları referans alıp "yaa işte bak kucumsuyorsunuz kucumsuyorsunuz daha çok seçim kaybedersiniz"

Memleket kaybediyor bunlar hala içten içe seviniyorlar. Bu guruhun özeti budur.
  • makbur  (22.10.24 18:48:52)
karşılarında suriyeyi Ypg devletine bırakacak bir chp-dem ittifakı var.
barış istemeleri, siyasette alan aramaları en akılcı çözüm

  • lambırcek  (22.10.24 21:25:15 ~ 21:53:47)
lambırcek

kaç para alıyorsun veya seni memur mu yaptı akp gerçekten merak ediyorum.
  • ferenc  (22.10.24 21:37:48)
%10'u falan "bu kadarı da yeter" demiştir. Kalanların yarısı başbuğlarının bir bildiğinin olduğunu düşünüyordur, diğer yarısı da MHP'ye tepki olarak AKP'ye oy verir.

  • nawar  (22.10.24 21:54:16)
@ferenc çok mu üzüldün duyduğuna :D

  • lambırcek  (22.10.24 22:00:38)
Lambırcek

Ananın sıfatını duyduguna sen sevinmiş gibi görünüyorsun. Anana orospu dedim yüzün gülüyor? Hoşuna mı gitti ananın mesleğini duymak

Senin ananı kürdler götünden sikmiş
  • ferenc  (22.10.24 22:02:38 ~ 22:06:12)
Gördüğüm kadarıyla devletin menfaatleri gereği ya da son çağrı filan gibi diyor kanaat önderleri. Onlar da aynı şeyleri tekrarlayacaktır.

  • osssy  (22.10.24 23:37:18)
Lambırcek anana götten gireyim

  • ferenc  (22.10.24 23:59:17)