telegram kullanıyor musunuz

kullanıyorsanız neden kullanıyorsunuz. gizlilik açısından rahat bir program mı

kullanmıyorum, whatsapp yetiyor. mit ajanı mıyım sanki ne gizliliği :D

  • NowWeAreFree  (16.09.24 19:58:46)
İş nedeniyle yüklemek zorunda kaldım ama ihtiyacım kalmayınca sildim Telegram bana Android işletim sistemi gibi geliyor 1 gram bile güvenim yok ama içgüdüsel olarak yok bi şey bildiğimden değil.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (16.09.24 20:00:23)
Kullanmıyorum.

  • rock n roll  (16.09.24 20:10:05)
toplu sohbet için kullanıyordum yalnızca, sonra hata vermeye başladı ve sildim. bi daha da yüklemedim, kullanmıyorum. whatsapp yetiyor, ona bile yetişmekte zorlanıyorum gruplar falan.

  • deartheodosia  (16.09.24 20:12:43)
Güncel kitapların pdf lerinin paylaşıldığı 3-4 gruba katıldım, telegramı sadece tablete kurdum fakat girer girmez arkadaşlarımdan oo sen de mi telegrama geldin ;) mesajları geldi sanırım illegal işler için oldukça yaygın

  • grimavi  (16.09.24 20:36:18)
sohbet için değil ama kanalları için kullanıyorum.
özellikle işim için yararlı birçok kanal var.
e-kitap, oyun-uygulama apk, yazılımlar vb her şeyi bulabileceğin kanallar var.
en güzel yanı telefon numaranı vermeden iletişim kurabilmek.
  • my fault  (16.09.24 20:36:50)
Bir grubumuz var. Telegram daha kolay. Numaranı paylaşmıyorsun.

  • Kahvedesu  (16.09.24 20:39:44)
kullanmiyorum, iranlilarin ezici cogunlugu whatsapp yerine bunu kullaniyor.

  • cooperr  (16.09.24 20:44:18)
IRNA Türkçe, Sputnik gibi kanallardan haber takip ediyorum.

  • hebanon  (16.09.24 20:54:49)
kullaniyorum. beyimle gün ici iletisimimiz telegram üzerinden.
bazi kanallara da üyeyim haber,görüntü vs takibi icin.

  • robert bosch  (16.09.24 20:57:44)
"özel" sohbetler için kullaniyorum su kilitli chat uygulamasini açip.

Bir de sticker'lari güzel. isteyenlere özelden verebilirim nickimi :D
  • Yourcousinmarvinberry  (16.09.24 21:06:56)
Hesabım var ama konuştuğum kimse yok. Haber, kitap vs. kanallarına üyeyim.

  • gabe h coud  (16.09.24 21:28:53)
10 yıldır kullanıyorum çünkü daha işlevsel.
Genellikle kayipsiz dosya göndermek icin kullaniyorum.
Bazen flörtle mesajlasirken kullandigim da olmustu stickerlari daha güzeldi.
  • ananiyimioguz  (16.09.24 21:32:42)
Bir arkadaşım ile konuşmak için kullanıyorum. Önce Discord kullanıyorduk sonra oradan kopunca buraya geçtik.

  • peki madem  (16.09.24 21:32:47)
incel memet bana mı laf çaktın sen bakimmm
gigachadlar tarafından dominate edilmek isteyen omegalar eklesin

  • titanyum22  (16.09.24 23:29:39)
Kimse açıkça yazmamış samimiyetinize tükürük...
Online tanışmanın ikinci basamağı olarak kullanıyorum, taraflar anonimlik kaygısı yaşamadan iletişimi rahat sürdürebiliyor.

  • Bruce  (16.09.24 23:39:09)