elektronik tebligat sisteminden çıkmak istiyorum

e-posta, ve telefon numarası sahip olmak zorunda olmadığım gibi internete bağlanabilen araç sahibi olma ve kapsama alanı içinde yaşama gibi bir zorunluluğum da yok. dava açmam için kep adresi sahibi olmamı isteyen devlet, tarafıma bildirim yaparken postanın bana ulaşıp ulaşmadığını dikkate almıyor. teknik olarak ahmetmehmet@31.com gibi adresler bana ait değil. gönderilen postaların ne kadarına ulaşabileceğim ve ne zaman ulaşabileceğim 31.com'un tasarrufuna bağlı. dahası, smtp spoofing proof bir sistem değil. öyle ki ilgili kuruma münasip bir organımın fotoğrafını, kendi e-postalarından kendilerine gönderilmiş gibi gönderip akıllarını almam mümkün. bu uygulamayı haksız buluyorum ve kendisinden çıkartılmamı istiyorum. takip etmem gereken yol nedir?

kimliginle ptt'ye gidip UETS hesabımı kapatmak istiyorum diyorsun onlarda 1 ay içinde kapatıyor. hepsi bu. bu kadar tiribe girmeye gerek yok ki

  • limonlu eksi  (15.09.24 04:21:31)
Elektronik tebligat dönüşü olmayan bir yoldur. Yok öyle kafana göre girip çıkmak. Tuvalet mi bu?

  • 10551037  (15.09.24 10:11:48)