demir kaynak sökmek

demir kapı kilidini değiştirmem gerekiyor. daha önce kilidin vidası olmadığı için yerinden oynuyordu. demirci de kaynak yapmıştı. şu kenarlardaki kaynakları nasıl sökerim?

imgur.com

Şununla

www.trendyol.com
  • Mirket  (14.09.24 20:05:38)
daha kolay yolu yok mu? keski, tokmakla vursam olmaz mı? biraz denedim zor gibi ama akşam diye de pek yapamadım.

  • nick bulamadim  (14.09.24 20:11:51)
Ya keseceksin, ya kıracaksın. Yamultmadan, etrafına zarar vermeden kırabilirim diyorsan olur tabii ki.

  • Mirket  (14.09.24 20:32:08)
kilidi değiştiricem zaten. yamulsa da sorun değil. ama kırılma ihtimali var mı? yoksa boşuna kasmayım.

  • nick bulamadim  (14.09.24 20:35:48)
Çok sağlam değilse kırılır ama yeni kilidi yerine alıştırabilmen için kalan çapakları yine de taşlaman gerekebilir.

  • Mirket  (14.09.24 20:39:53)
Ba a kırılır gibi geldi ama ağır büyük çekiçle kuvvetli vurmak lazım

  • kisa  (14.09.24 20:58:17)
Taşlama makinesiyle tertemiz yaparsın , çekiçle pütürlü kalır yine , demir eğesi al yada yavaş yavaş uğraş

  • kararsızataletfilozofu  (14.09.24 22:12:51)