erkek berberi nasıl bulunur?

yaklaşık 12 yıldır kadıköy/moda'da aynı berbere gidiyorum. iyi güzel günlerimiz oldu. ense aldırma dışında neredeyse başka berbere gitmedim sayılır.

abimizin hala modada hatırı sayılır müşterisi özen gösterdiği bir stili var ama artık olmuyor yani. pek beğenemiyorum artık kesimini.

saçlarım uzun o sebeple kesimi öyle standart bir berber yapamıyor. dene/yanıl yaparak da saçmaları kaybetmek istemiyorum. nasıl bir berber seçmeliyim?

şu an 600 civarı veriyorum. biraz daha çıkabilirim.

avrupa/asya yakasında olabilir.

www.instagram.com
şu tarz kesimler yapabiliyor olması lazım.

3-5 denemem oldu ama abiler belli ki ilk defa bende test ediyorlardı yeteneklerini, öyle olmasın istiyorum.

600 mü veriyorsun? ERKEK BERBERİNE????????
aaaa aklımı çıldırıcam feneryolundaki berber 50 tlye saç sakal ense ne varsa yapıyor

  • neira  (14.09.24 22:22:41)
@neira Acıbadem'de en soon 450 idi

  • put it in your appropriate place  (14.09.24 23:46:58)
Ben de 14 sene sonra berber değiştirdim :( Açıkçası harita uygulamalarında yakın çevredeki tüm berberlerin yorumlarını okudum tek tek.

500 verdim bu yaz ucuz bile gelmişti öncekinden sonra.
  • aguen  (15.09.24 00:58:19)
mahalle arası bir yer yerine ali gür e falan mı gidiyorsun abooo

  • neira  (16.09.24 12:28:36)