Kiralik arabada cizik

Merhabalar, yolcu360 sixt uzerinden kiraladiginiz arabanin arka tamponda buyuk bir cizik fark ettik.
Araba icin ek sigorta almamistik, standart kaza sigortasi var.
Bu durumda tamiri biz ödeyeceğiz degil mi? Bir de asagi yukari bu durumda masraf ne olur?
Belki yakin zamanda yasayan birileri yardimci olabilir.

daha önce var mıydı bu çizik önce onu öğrenin. hasar listesinde vardır.
eğer araç sizdeyken çizilmişse gidip yaptırın yoksa 10 katını isterler.

  • neira  (14.09.24 15:58:59)
Gidip yaptirinca anlarlarsa daha fena olmaz mi?
Bir de bir gunde anlasilir muhtemelen yenilendigi degil mi, araci ptesi teslim edecegiz.

Bu arada bu cizik yoktu. Bizdeyken olmus.
  • kaputt  (14.09.24 16:03:09)
Yaptır +1 ama büyük ihtimal yetişmez Pazartesi’ne.

2.500 verdim bir kaç ay önce benzer bir çiziğe. Sigorta yaptırmamıştım.
  • gabe h coud  (14.09.24 16:10:07)
Türkiye'de olmadı ama başka bir ülkede, kurumsal firma yol açtığımız çizik için makul bir ücret aldı. Tamponu vurmuştuk bir yere. Gene Trabzon'da bilindik kurumsallardan bile olmayan bir şirket, müşterisi arkadaş Suudi Arabistan'dan gelen bir hint olmasına rağmen gene normal sayılabilecek bir rakam aldılar. Bence birşey demeyip teslim edin gitsin, ne olacaksa olsun. Pastayla geçecek birşeyse yapabilirsiniz tabii.

  • mbond  (14.09.24 22:58:57)