Bu YouTube kanalındaki kişi söyledikler hakkında ne düşünüyorsunuz?

m.youtube.com

Videolara şöyle bir baksanız yeterli. Bana bu kişi misojinist geldi.

Linkler kurbağa olmuş

Edit: Adam dandik bi redpill ci

Ekstra yorumum kadınlar şöyledir kadınlar böyledir diye düşünce kalıplarına girdikçe erkekler şöyledir erkekler böyledir diye düşünce kalıbındaki kadınlara denk gelinir, düşünce tarzımız bulunduğumuz arkadaş grupları bizi bir sonraki romantik ilişkimize ulaştırır, bu ortamlar aslında önemli bir filtre görevi görüyor

Daha özgün bir düşünce tarzımız varsa yine böyle özgün düşünen insanlara ulaşırız. Bahsettiğim mistik bir şey değil tamamen çevre ve bağlantılarla ilgili
  • grimavi  (13.09.24 21:37:41 ~ 21:50:43)
Gevrek gevrek konuşarak ilişki tavsiyesi veren bu acayip erkeklerin kanallarını neden takip ediyorsunuz, ben de onu anlamıyorum. Başka modeller de bunun aynısından. İki kadın tarafından reddedilip bir kadınla ezkaza seks yapınca ilişki, daha doğrusu kadın gurusu oluyorlar aniden. :D Video başlıklarına bakmak yeterli izlememek için, bir de dinleyip çıkarım yapamayacağım.

  • moonie  (13.09.24 21:45:50 ~ 21:46:05)
@moonie takip etmiyorum tabi denk gelip baktım. adamı yorumlarda desteklemişler hatta.

  • pembediken  (13.09.24 21:51:35)
Allah akıl fikir versin diyorum. Iyi ki benim gencligimde böyle mal mal konusmalar yoktu vallaha bunlara inanip bunlarin yolundan gitsem neler olurdu acaba...

  • logisticsmanager  (13.09.24 22:17:22)
baskalarindan iliski tavsiyesi alinmaz cunku herkesin yogurt yiyisi farklidir. oturup bunlari dinleyip kulak asanlara aciyorum, buyuk vakit kaybi.

  • cooperr  (13.09.24 22:27:07)
Bilimin ölçütleri vardır, tekrarlanılabilir gözlemlere dayanır, istatistiksel yötemlerle doğrulanır ve yanlışlanır. Kadınlar bütün ölçütlerde sınıfta kalıyorlar, doğal olarak soya fasülyesi tüketilen çevrelerde kadın düşmanı ilan edilmeleri normal. Geçtiğimiz günlerde psikolog buse aydın'ı da cancellamaya çalışmıştı pek muhterem bazı arkadaşlar.

  • Mehmettheslim  (13.09.24 22:47:04 ~ 22:52:11)
Redpill'in dandirik ön yargılarına ve sosyalleşme sorumluluğunu yerine getirmekten aciz olunduğu için açılan yaraların çığlıklarına bilim diyen ama bilimin önerdiği şizofreni ilaçlarını bir türlü kullanmayanları görüyorum. :d Bu kanallardan akıl alıp neden bir türlü kadın bulamadıklarını, yanlışlıkla buldukları kadınlarla da neden ilişki yürütemediklerini sorguluyor ve kadınlara tekrar düşman oluyorlar çünkü tek suçlu tabii ki kadın. Bence sorun yok, erkek erkeğe birbirlerini eğlemeye devam etsinler.

  • moonie  (13.09.24 22:52:30)
Mizojini ile alakasi yok.

Her isine gelmeyen yorum duyuldugunda etiketlemek de en kolay çözüm artik.
  • Yourcousinmarvinberry  (14.09.24 00:09:54)
@yourcousin motor, kaşar, patlak, paragöz, ilgi ***spusu gibi kadınlar hakkında çirkin ifadeleri var.

  • pembediken  (14.09.24 11:34:53)