Ciddi, az konuşan, sert erkek + neşeli, konuşkan, cıvıl cıvıl kadın ilişkis

Ağırbaşlı, ciddi, az konuşan, sert, haşin, düz giyinen ve yaşayan, herkesle mesafeli erkek
&
Neşeli, cilveli, konuşkan, girişken, cıvıl cıvıl, şıkır şıkır, herkesle samimi kadın

Uzun vadede kadının enerjisi emilir de cinnet geçirir mi? Erkek kadının cıvık olduğunu düşünür mü? Kadıncağız bu üstünden başından erillik akan adama en baştan hiç yanaşmasın mı? Arada yaş farkı var ama kadın da minik değil ve adam pek hoş :(

Erkek kadının yaşam enerjisini emer, bu o kadar yavaş yavaş olur ki farketmezsin, hayatta yapmayı sevdiğin küçük şeylerden bile vazgeçmişsin

Böyle bir kocadan ayrılan arkadaşım var, kızın futbol maçı izleme hobisi var bu sene tekrar izlemeye başladı bu kadar küçük bir şeyi bile o kadar özlemişim ki diyor, evliliğinde kitap okuması bile sorun oluyordu tekrar okumaya başladı, dışarı çıkıp etkinliklere katılmaya başladı, kız sanki komadan çıkıp hayata döndü

Her şey elinden tek tek gidiyor en küçük zevkin bile kalmıyor demişti
  • grimavi  (13.09.24 20:12:20 ~ 21:01:06)
evliliğim olur. evet cinnet oluyor ama sevilince geçiyor. hem böylesi daha iyi bence, cıvık afedersin bacım tarzı heriftense ciddi olması daha iyi bence.

  • geveze yazar  (13.09.24 20:16:24 ~ 20:16:40)
kadın tarafının ağzında bakla ıslanmıyorsa kendisini kapının önünde bulur.

  • Mehmettheslim  (13.09.24 20:17:59)
Kadın erkeğin vaktini almamalı

  • pavlis  (13.09.24 20:18:30)
Asıl erkek kadının vaktini almamalı.

Zamanınız çok değerli. Güzel yaşam enerjinizi sömürmeden paylaşan, size ayak uyduran ve o enerjiyi besleyen, sizinle aynı frekansta olan insanlarla güzel ilişkiler yaşamak dururken, bunu tatmin edemeyen ve uyum sağlayamayan bir erkekle ve onun ne düşündüğüne streslenerek niye vaktinizi harcayasınız? Adam ne kadar hoş olursa olsun.

Beklentiniz seks ya da arada takılmaktan öte bir şeyse, kesinlikle bulaşmayın. Yok seksimi yapayım, gittiği yere kadar keyfime bakayım derseniz, takılın gitsin. Ama duygusal olarak mutlu olabilme ihtimaliniz düşük. Zıt kutuplar birbirini çeker mantığı duygusal ilişkilerde çok çalışmıyor.
  • @stubborn inferno  (13.09.24 20:27:35 ~ 20:28:47)
anamla babamı tarif etmişsin. grimavinin dediği gibi oldu aynen. tabii Allahın sopası olmayınca benim gibi kendinden de sert ve gaddar çocuğu oldu. erkolar akıllı olsun Allah belanızı verir ha hem de kız çocuğuyla

  • titanyum22  (13.09.24 20:34:39 ~ 20:36:20)
Bu şey değil mi ya "kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisiyle son kez konuşmak için buluşup kurşun yağdıran A.K. isimli şahıs..."?

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (13.09.24 21:02:37)
Hiç öyle biri değil, mağrur duruşunun altındaki duyguları sadece göstermeyi tercih etmiyor. :( @Kaleci Saçlı

  • potasyum bebek  (13.09.24 21:05:49)
Saygılı, merhametli, iyi niyetli, dürüst gibi özelliklere de bakın

  • pembediken  (13.09.24 21:39:45)
ablacım bu nargileciyi savunacaksan bize niye soruyorsun ki, ayrıca adamın kafasının içinde misin de duygularını göstermeyi tercih etmediğini düşünüyorsun. merhamet ara diyen arkadaşa sonsuz katılıyorum

  • titanyum22  (13.09.24 21:52:15)
Adam niye nargileci olsun bacı? Son derece elit bir bey. Derdim savunmak değil, yazanlara cevap veriyorum. Ağırbaşlı diye nasıl etiketler yapıştırılıyor inanamıyorum ya. @tit

  • potasyum bebek  (13.09.24 22:02:16)
valla bacım ben bunu yaşadım. hangi kız arkadaşım beni "ağır başlı, efendi" sevgilisiyle tanıştırdıysa hepsi pkk/işid sakallı suratsız nargileciydi. sen bir de "sert, haşin" demişsin adama, bunun nargileci olmama şansı yok. ayrıca napcan sert haşin adamı, dağda ayı mı boğdurcan?
ciddi soruyorum bu sert haşin ne demek açıklasana

  • titanyum22  (13.09.24 22:09:38 ~ 22:09:50)
Birbirlerini birbirlerine dönüştürmeye calisirlarsa olmaz. Tam tersi hal tavirlarindan hiç ödün vermemeye niyetlilerse o da olmaz.

  • encokbenisevinnolur  (14.09.24 00:27:55)
42 senelik adamim , zit kutuplar birbirini ceker diyorum.

benim genelde sevdigim hatunlar benim tersim karaktere sahip oluyor, sessiz sakin biriyirim, hatunun da benim gibi olmasini istemem cunku o zaman hayat cok siradan bir hal aliyor.

ayni meslekten birisiyle de evlenmezdim mesela, ki evlenmedim.

ozetle, oynat devam..
  • cooperr  (14.09.24 01:31:31)
O bıcır bıcır hatun ilişkiye başladıktan altı ay sonra, geçmiş fotoğraflarını eline alıp aynaya baksın, gözlerindeki ışıltıyı karşılaştırsın. Oha ne b.k yedim ben, kendime naptım diyecek zaten. İlla sorunlar, tartışmalar vesaire olmasına da gerek yok, içi çekilecek her halükarda. Umarım çok geç olmadan fark eder.

  • Phoebe  (14.09.24 07:21:17)
bana mantikli geldi. olur bu is.

  • baldur2  (14.09.24 09:30:02)
çok güzel olur

  • abelardo  (14.09.24 10:37:00)