sakallı erkek mi sakalsız erkek mi?

almanya'ya gidiyorum 2 hafta içinde biraz sakallı bir bireyim iş toplantılarında ben hariç kimsede bu tarz bir sakal olmuyor. bunu kesmek lazım mı? kesince çok ebleh oluyorum

Askere gittiğim dönem hariç sakalımı hiç kesmedim hep de uzun denilebilecek bir sakalım vardı, kimseden de olumsuz bir geridönüş almadım ama ben 2 günde bir düzeltirim 50 tane bakım yaparım, bakımsız saldım çayıra bi sakalın yoksa sıkıntı yaşayacağını sanmam.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (10.09.24 20:04:41)
Bence kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle yapın. Yaptığınız işi bilmiyorum ama Avrupa’da bu tarz şeyleri kimse önemsemez.

  • but that was just a dream  (10.09.24 20:37:23)
Ya köse olacaksın ve hiç sakalla uğramayacaksın ya da parçalı/yamalı değil normal bir sakalın olacak ve arada makine ile kısaltacaksın. Bunun dışındaki alternatifler zulüm. Her gün tıraş olmak da sakal uzatıp bakımlarıyla budamasıyla falan uğraşmak da. Hangisi ile rahatsan öyle git. Almanya'da IŞİD sakalı ile gitmediğin sürece takılanı görmedim.

  • nawar  (10.09.24 20:58:52)
araplara benzeme kes gitsin ya

  • titanyum22  (10.09.24 21:48:05)
İşini iyi yaptığın sürece kimse tipine bakmaz

  • mirty  (10.09.24 22:32:14)
Boyun falan da uzunsa kesin kes. Hic yakismiyor.
Almanyada da genelde sakalsiz olmalarinin sebebi bazilari icin de sakallarinin tam cikmayisi.
Sen almanya icin kes ama daha approachable görünürsün
  • robert bosch  (10.09.24 22:49:54)
Top sakal yapın. Gelene kadar da kalanı uzar zaten

  • dakota  (10.09.24 22:51:37)
Kesmemeniz yönünde oyumu kullanıyorum. Onlar için en fazla farklı tarzi olan biri olacaksınız, olumsuz düşünen kişiler için zaten sakalsiz olmanız farketmeyecek.

  • mbond  (10.09.24 23:58:11)
Zaten turk olarak 1-0 yenik baslayacaksin. Bir de bu cihatci bi herif diyecekler. Kes at.

  • halk  (11.09.24 06:27:53)
sakal erkeğin makyajıdır.

  • nuisance2  (11.09.24 08:58:22)
Almanlar sakala takıyor. Tipin çok bozulmuyorsa sakalları kesinlikle kes.

  • HellKeePer  (11.09.24 10:11:23)
sakal bıyık pis kokuyormuş gibi geliyor bana.

  • deartheodosia  (11.09.24 11:03:42)
ebleh olma durumu varsa kalsın zira güven yıkar.

bir arkadaşım var kesince gerçekten iğrenç oluyor. suratına bakamıyorduk.
  • janderzel zartanyan  (11.09.24 15:24:35)
Ne sakalli ne sakalsiz elbetteki kirli sakalli guzel olur

  • Zetnikov  (11.09.24 17:12:41)