Sari Taksici

Arkadaslar bu gece sabiha gokcen'den mediciyekoye taksiye gelecegim. Bu cok muhterem meslek grubu taksici arkadaslar kopru parasini falan bizden cikariyorlar degil mi? Gece 12de E5'ten git desek trafik var deyip uzun yoldan gitmeye kalkisan olur mu?

kopru parasını taksimetrede yazan ücretini ekstra olarak istiyorlar.

  • belkider  (08.09.24 21:25:03)
Otoban ve kopru ucreti toplamda 60 tl tuttu. Taksimetre gosteriyor. Taksici benden kopru ve otoban parasi olarak 200 lira fazladan istedi. Iste 60 lira yaziyor sen niye ekstradan 200 lira istiyorsun dedigimde o sikisik ttafigi yaziyor dedi. Kifuru yiyince tamam abi sen nasil diyorsan oyle olsun dedi.

  • krmzbvl  (09.09.24 07:38:58)
Yandex Navi veya tercih ettiğiniz programdan güzergaha bakın. Taksiciye o yoldan gitmesini söyleyin.
"Taksici para kazanmak için uzun yoldan götürdü" şikayetlerinin çoğunda benim gördüğüm taksicinin doğru yolu seçtiği. Kendi arabamla gitsem ben de o şekilde gidiyorum.

"Köprü parasını bizden çıkarıyorlar" demeniz ilginç ve saldırgan. Sizin için kullanıyor köprü ve otobanı, parasını elbette vereceksiniz.
Taksicilerden ben de bıktım, mümkünse kullanmıyorum ama bu şekilde düşünmeniz de doğru değil.
  • michael_knight  (09.09.24 12:23:15)
Evet haklisiniz ama benim oyle yazmam ne kadar muhterem kisi olduklarini degistirmiyor.

  • krmzbvl  (09.09.24 21:58:34)