Watsap sohbetleri silmiş

Bu sabah sorun var dedi, sonra baktım hiçbir sohbet kalmamış.
Sadece gruplar var ve eklendiniz ifadesi. Yine hiçbir sohbet vb yok.

Watsabı sil dediğimde 15 gb veriyi saklayayayık mı dedi evet dedim.

Tekrar kurdum ama doğrudan açıldı yine sohbet geçmişi yok.

Yedekten yükle falan hiçbir şey sormadı, telefon sms doğrulaması istemedi

25 ağustosta 5 gb yedeklemesi var ama nereden yüklenecek görünmüyor

Nasıl düzelir

Bende de aynı şey oldu. Tertemiz bir WhatsApp var şu an

  • kisa  (08.09.24 11:05:11)
bana da oldu aynısı. düzeltemedim.

şu an driveda varsa ordan çektirmek gerek. o yüzden tekrar kurmak lazım ama driveda olsaydı ilk başta sorardı veya sd card tarzı bir yerde yedek varsa ordan sorar

hazır silinmişken tekrar silip denemek iyi olabilir ama bakmak lazım işte hala kayıt var mı diye.
  • ShadowOfMoon  (08.09.24 14:28:35)
Android için konuşuyorum, driveda yoksa cihaz hafızası-> dosyalarım-> whatsapp-> databases gibi bir yerde olması lazım. Telefonuna göre değişir. Ios için bilmiyorum.

Şu an whatsappı silip yeniden kurarsanız, telefonda yedek bulduğunda soracaktır yüklerken, telefonunuzda bu database dosyasını bir arayın önce. Bol şans:)
  • hair freak  (08.09.24 14:50:48 ~ 14:51:10)
Yedekleme drivede değil de google one de. O yüzden mi sormuyor acaba. Yedeği geri yüklemenin yolu yokmu. Google onede görünüyor wp yedekgörünüyor. Watsaptada yedek olduğu görünüyor. Watsabı silince de sormuyor yedek falan

  • zeybek4646  (08.09.24 17:17:15)
Bir yedek varsa mutlaka hallolur diye düşünüyorum, taşıyamıyor muusunuz ya da kopyalayamıyor musunuz drivea acaba?

  • hair freak  (08.09.24 17:27:16)
Drivede yedek var. Telefonumda kaldırıp kursam da yedeğe gelmiyor. Dataları telefonda diye atlıyor heralde.watsaba aha bu yedek al bı yedeği yükle nasıl diyeceğiz

  • zeybek4646  (08.09.24 22:07:22)
Varsa neden görmüyor ilginç, belki soruyu yeniden sorarsanız Whatsapp şeklinde bilen birileri çıkar.

  • hair freak  (11.09.24 11:20:03)