charles de gaulle havaalani - tren

ucaktan indikten tam 55 dk sonraki treni yakalama ihtimali nedir? hic riske girmemeli mi yoksa kolay ulasilabilir bir yerde mi?

elimizdeki veriler:
- pasaport kontrolunden gecilecek
- sadece el bagaji olacak
- tren bileti gardan trene binmeden alinacak

Maalesef cok zor. Havaalanindan 1 saatte çıkarsanız dua edin. Pasaport kontrolunde once de polisler kontrol yapabiliyor. Gara trenle gidecekseniz (RER B) onda da cesitli sorunlar cikabiliyor. En son les halles duragina gitmek icin binmistim 2 durak öncesinde tüm tren indirildi...

  • funl  (03.09.24 17:21:25)
Sıfıra yakın. Zaten uçak inip, yanaşana, kapılar açılana kadar en az 20dk geçiyor, en iyi ihtimal 20dk'da pasaport kontrol sürse(milleti sollayarak koşup en öne geçerseniz daha kısa sürme ihtimali var), en iyi ihtimal 10dk'da bagaj bekleseniz derken o iş yaş.

  • kimlanbu  (03.09.24 18:52:21)