2024 yazınız nasıldı ahali?

Az önce netflixte bir şeyler izlerken internet bağlantım kesildi. Geri gelene dek bir süre tavana, sonra da telefonun saatine baktım. Tam o esnada 23.59, 00.00a döndü, ve tabi 31 ağustos da 1 Eylüle. Sonra kendi kendime"oha yaz bitti az önce" farkındalığı yaşadım. Çok bir şey değişmiyor tabi zamanı döngüsel parçalara bölen de insanoğlu olduğu için ama, yine de değişik hissettirdi.

Benim yazım yorgunluk, arkadaşlık, aşk, ayrılık ve film doluydu. Sizinki?

Eylule kadar havuz aradim bulamadim
Eylul 1 de buldum gittim yuzdum sauna spor salonu vs yaptim ayni yerde baya mutlu oldum falan dedigim gibi eylul 1 olmus yaz bitmis anasini satayim zaman nasi gecmis anlamadim

Salak gibi 1 hafta arastirip birakmasaydim daha fazla arastirsaydim bulurdum hep takilirdim

Burdan 3 tane sonuc cikiyor

1-Emeksiz ekmek yok
2-Birseyi cok istiyorsan pesini birakmiyacaksin
3-mallik dizboyu
  • Zetnikov  (01.09.24 00:24:10)
yaralarimi sarma, yeni baslangiclar, affetmek, eglenmek, icmek, ickiyi birakmak, bol seks, mutluluk, gözyasi, basari, basarisizlik, dolu dolu bir yazdi kisaca :)

  • robert bosch  (01.09.24 00:25:38)
Anneannem vefat etti.
İşle ilgili çok sorun yaşadım.
Kız arkadaşım yok.

Özetle berbat
  • birmilyonunvarmi  (01.09.24 00:32:31)
@birmilyonunvarmi

Kaybın için üzüldüm
  • @stubborn inferno  (01.09.24 00:35:04)
Yaz başlangıcında kanseri yendiğimin haberini aldım.. şimdilerde -neyseki- domuz gibi sağlıklıyım. Bu yaz yeni başlangıçlar yazıydı. Şükür ki öyle oldu

  • kel aynak kusu  (01.09.24 00:38:10)
Çok garipti benim için ya. Büyüdüğümü hissettiğim bir yazdı. Bittiği için üzgünüm ama daha güzelleri için zamanın akması da gerekiyor. 10/8 veririm bu yaza.

  • ruhen hastayim ben  (01.09.24 00:38:42)
Çok sıcaktı, eşim hamile, paramız az, evden çıkmadık pek.

  • prole  (01.09.24 01:14:26)
cote d'azur'da hayatımın en güzel deniz tatilini yaptım, güzeldi.

  • sir gawain  (01.09.24 01:16:29)
Mahekem-iş arasında mekik dokudum. Bu yaz çalışmakla geçti. Babama araba aldım çok mutlu oldu. Evde kedilerle vakit geçirdim, amerika vizesi aldım ama nereye gideceğime karar veremedim.

  • numlock  (01.09.24 01:20:02)
bıkana kadar deniz, hastane, konser, aşk, arkadaşlık, ayrılık. yaz dizisi gibiydi

  • ala09  (01.09.24 01:58:45)
Haziran güzeldi. Yurtdışı gezisi yaptım.
Temmuzun son 10 günü gergindi.
Ağustos ayı da biraz problemliydi
  • put it in your appropriate place  (01.09.24 10:32:52)
Uzun zamandır mevsimden bağımsız kötü geçiyor. Sadece uzun zamandır ilk defa beni mutlu eden şey, tam yaz mevsimi demeyelim de yaza yakın en yakın arkadaşım doğum yaptı ve ilk defa o zaman yüzüm güldü. Gerçekten beni mutlu eden şey bu oldu.

  • rock n roll  (01.09.24 10:39:07)
Çok fazla karpuz yiyemediğim bir yaz oldu ama yine de fena değildi.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (01.09.24 13:10:07)
kış mevsimiyle aynıydı. değişen birşey olmadı. iş güç devam. evden çalışıyorum. deniz 10 metre dibimde olduğu halde denize girmedim, izlemekle yetindim. spora devam ettim. yeni insanlarla tanışmadım.

  • false pretension  (01.09.24 18:11:51 ~ 18:17:21)
merak ettiğim iki ülkeyi gezdim.
sporu hayatıma kattım, vücudum şekillendi.
bu ikisi haricinde kendime zerre katkım olmadı. bir proje sebebiyle özellikle yaz başta olmak üzere köpek gibi çalıştım.
  • violetsky  (01.09.24 18:26:08)
Eylul ayina kadar sikintiliydi hic bisi yapamadim cogunlukla benim malligimdi

Zamanin nasil grctigini anlayamiyorum bu aralar

Allahtan vucut gelistirme sporuyla tum stress ile mucadele ettim oda olmasa napardim bilmiyorum. Pozitif hormon salgilanmasi fln sayesinde duzeldim baya

Eylul 1 olunca bir otele gittim havuzlu saunali spor salonlu baya eglendim acisini cikardim

Eylul 10 da da marmarada bi adaya gittim bi kac gun sevgilimle

Son dakika golleri oldu ama cok iyi geldi

Ozetle boyle gecti
  • Zetnikov  (15.09.24 06:13:37)