Gurme alisveris

Yiyecek icecek tarafinda kaliteli işler yaptığını dusundugunuz alisveris siteleri var mı?Gurme ürünlerde olabilir. Kargo hizmeti de olursa güzel olur

Servet şekerlemeden alisveris yapıyorum mesela baya memnunum.

servet.com

trendyolda elisa gıda var suşi malzemelerinde tavsiye ederim
Şekerleme diyince Eminönü altan Şekerleme derim
füme balık - fümeci yusuf
kahve - montag
kahve şurubu - monin
gravyer ve kars peyniri - koçulu

hepsinin sitesi kargosu var
aklıma geldikçe eklerim buraya
  • titanyum22  (30.08.24 22:00:49 ~ 31.08.24 01:16:47)
Servet şekerleme in çifte kavrulmuş tahinini ben de çok severim

İflah olmaz bir cips hastasıyım. Nefsime hakim olamadığım için zaman zaman marketten alır çöp kutusunun yanında ağlayarak ağzıma bir iki atar ve paketi çöpe atardım. İsraf evet farkındayım ama eve sokarsam bitiriyorum kilo almak da istemiyorum. Cey natural in kiki kinoa cipsini almaya başladım o beni baya kesiyor. Cey natural karabuğday unu da çok güzel diğer markalar hep kokuyor bana.

Aroha çikolata var yine sevdiğim. Online satışı var ama ben aşırı uzak değilim diye ara ara zekeriyaköy e gider oradan alırım. Şekersiz çikolatalarından alıyorum ve ezmelerinden ama envai çeşit her türden çikolata var tek tek yazmayayım bakarsınız.

Kocamaar çiftliği ürünlerini de seviyorum özellikle şekersiz reçellerinden alıyorum.

Rawsome diye bir marka var trendyolda. Onların ketojenik ürünlerinden alıyorum.
  • kullanicadi  (30.08.24 22:36:27 ~ 22:37:47)
aklıma ilk gelen şey kahve. genelde null coffee'den kaliteli çekirdek alırım kendimi şımartmak için.

  • floydian  (30.08.24 22:37:37)
gurme alışverişinden tek anladığım soslar, tatlı ekşi sos, acı tatlı, istiridye sos, worcester falan genelde metrodan alıyorum

  • eja  (31.08.24 21:15:01)