kumandayı kenara koydurtan filmler

İngilizcesi remote drop.
Televizyonda bakarken karşınıza hangi film çıksa kumandayı bırakır kesinlikle izlersiniz?

Ben başlıyorum;
Predator
Die hard 1/2/3
Rambo 1
Goodfellas
Godfather 1
Tokyo drift
Tropic thunder
Wes anderson filmleri
Intouchables
will ferrel filmleri ozellikle anchorman, stranger than fiction ve the other guys

50 kere de izlesem karşıma çıksa tekrar izlerim.

Matrix
Terminator 2
Truman Show
  • hububrad  (27.08.24 07:57:24)
Esaretin bedeli
Braveheart

  • etna  (27.08.24 08:08:05)
Animasyon filmleri geliyor aklıma ilk olarak tekrar tekrar izlenebilir denince. Disney/Pixar/Dreamworks vs firmaların sevdiğim animasyonlarını (Shrek, The Incredibles, Toy Story, Beauty and the Beast vs) ne zaman denk gelsem izlerim.

Bunlar dışında Harry Potter hastası olarak hangi filmine denk gelsem bitiririm.

Toby Maguirelı Spiderman üçlemesi de olur.

Son olarak da çocukluğumda vcd playerımız varken tekrar tekrar izlediğim

Bruce Almighty
50 First Dates
Groundhog Day şimdi denk gelsem yine izlerim :D
  • nundu  (27.08.24 08:20:50)
Big fish
Gran torino
Forest gump
  • duster  (27.08.24 08:40:22)
LOTR
groundhog day
the fugitive
midnight run
die hard (ilk 3 film)
good will hunting
the thing
burn after reading
  • phoarbix  (27.08.24 10:47:22)