evin planına projesine nasıl ulaşırız

1977 yapımı apartman dairesi. ev kendi evimiz. tadilat yaptıracağım, yıktırıp döktüreceğim. görünürde çıkıntı duran kolon kiriş yok, muhtemelen duvara gizlemişler, onları duvarı yıkmadan önce teknik olarak (yani duvara tak tak tak diye vurmaktan daha geçerli bir yolla) tespit etmek istiyorum.

apartmanda, yöneticide ya da kendi evimizde bir kopyasını bulamadım. belediyede, tapuda vs. var mıdır ulaşabileceğim bir kopyası?

İlçe belediyen alabilirsiniz

  • housedaki topal doktor  (24.08.24 15:28:28)
belediye imar biriminde bulunuyor

  • bravoteam  (24.08.24 15:35:20)
Belediye .

  • diyecevaplandı  (24.08.24 15:42:45)
Belediye +1

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (24.08.24 16:20:30)
olur da projeyi bulamazsanız ultrasonik kalınlık ölçer bir cihaz kullanabilirsiniz.

www.pce-instruments.com
  • enteg  (24.08.24 18:16:32)
bir an evvel tespit edin, üzerinize mi alıyorsunuz ne yapıyorsunuz iyice sağlamlayın. belediyeler fena oynama yapıyor arsa üzerinde.

  • geveze yazar  (24.08.24 18:42:09)