Yaz nasıl geçti?

Benimki bayağı sıkıntılı, geçmişten gelen bir problemin yankısıyla başladı, olmak istediğim bir yerde devam ediyor.

Sizinki nasıl geçti?

Benim uzun bir süredir mevsim farketmeksizin kötü geçiyor. Çok üzücü şeyler yaşanıyor.

Uzun zamandır yoksun, ben dahil çok özleyenin var :)
  • rock n roll  (23.08.24 20:59:06)
Rahat, keyifli :)

  • kisa  (23.08.24 21:00:13)
Efssoooooo en kötü yılımız boyle olsun

  • abuzer  (23.08.24 21:10:26)
@rock: işe başladım, ondan önce de grup kurdum, oralarda konuşuyoruz. Bekleriz bebeyim. Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için.

  • sekizdokuzon  (23.08.24 21:11:39)
Ortalama; İyisiyle ve kötüsüyle ortalama geçti.

Haziran: 9 günlük resmi tatil, görece sakindi ve bundan çok memnum oldum. Takip eden haftada yurtdışı gezisine gittim. İki Avrupa ülkesinin başkentlerini gördüm. Beklentimin altında bir gezi oldu ama yine de güzel tarafları var.

Temmuz: 20 Temmuz'a kadar destekledim. Sonrasında acayip gergin bir iş ortamı yaşadım.

Ağustos: 20 Temmuz'da başlayan gergin bir ortam, Ağustos'un ikinci haftasına kadar devam etti. Ortam bu haftanın başına kadar anca sakinleşti.
  • put it in your appropriate place  (23.08.24 21:11:54)
cok hizli gecti. haziran ve temmuz ayi benim icin cok yogundu. agustos tatil ayi. eylül tekrar yogun. büyük bir problem yasamadim. kendi yagimda kavrulmaca.

gelip geciyor iste hayat :)
  • robert bosch  (23.08.24 21:14:15)
ayağımı suya sokamadım, cepte para yok dışarıda oturup kahve içmenin bile hesabını yapıyorum. çoğunda da evdeydim.

  • black holes in the sky  (23.08.24 21:27:26)
Olmak istediğim yerdeyim. Şükredeceğim bir yaz oldu. :)

  • marsli gocmen  (23.08.24 21:47:54)
Biraz buruk: www.eksiduyuru.com

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (23.08.24 21:52:40)
Nereden başlasam bilemedim...

Bir gruba girdim. Grup admini deli mi nedir? Durduk yerde küfürler, hakaretler. Sinir krizleri. Admin soru soruyor, cevaplayana küfür ediyor. Millet efendice niye küfür ettin diye soruyor BAM! gruptan atılıyor. Grubun yarısı böyle eridi. Şimdi kendi kendine yazıyor, eeee ayrıntı sorun yoksa muhabbet akmıyor ha diyor ahahhaha. Lan ne insanlar var. O admin grubum dediği boz çöplükte yalnızlıktan kuduruyor. Biz de kıs kıs gülerek izliyoruz. Yeni grup kurduk "O admin ve köpekler giremez" yazıyor grup girişinde.
  • Shepard  (23.08.24 22:12:29 ~ 22:13:20)
çalıştım çalıştım paramı alamadım...

:(
  • duyurukullanıcısı  (23.08.24 22:16:42)
bok gibi. netten çalıştığım için okul olmadığında yazları anamın yanında geçiririm. bu sefer ekstra zordu bizim için. kazandığım yetmiyordu, borcum vardı. anam haklı olarak kendi tabiriyle saçımı başımı yolmaya her an hazırdı. neredeyse 10 yıldır her yazımı annemin ve kardeşimin yanında geçiririm... ilk kez bu sefer kötü hissettim. boşuna yaşıyormuşum, hiçbir şeye yaramıyormuşum gibi geldi.

  • mark greg sputnik  (23.08.24 22:22:50)
So bad

  • Cezcez  (24.08.24 00:17:37)
yaprak gibi geçti.
solmuş bir yaprak gibi.

  • tabudeviren  (24.08.24 10:04:23)
@shepard seninki felaket geçmiş. Geçmiş olsun. Dejavu oldum ben de.

Benimki kötüydü ya. Taziye filan. Hiçbir şey anlamadım.
  • cemallamec  (24.08.24 11:10:03)
Mesleğim için yıllardır geçmeye çalıştığım sınavları bu sefer geçtiğimi öğrendim o açıdan iyi bir yaz oldu.

  • peki madem  (24.08.24 11:12:42)
şükür sorunsuz geçti. eşimin gebelik haberini de aldık. şimdilik her şey yolunda. son tatili de haftaya 30 ağustosa bağlayarak yapacağız. umarım hepimiz için güzel geçmiştir.

  • kondansator  (24.08.24 11:13:23)
@shepard, koca yazdan içinde kalan ukte ye tükürüyüm.

benim de güneşten iyice yararlanamadım şeysi kaldı içimde yaa. iyi bi kararamadım ne biliyim. bu yaz devit depolayacaktım bol bol güya. geçti koca bir yaz.
sonbaharımızda hoşgelmiş inşAllah. bunun tadını çıkarak.
  • geveze yazar  (24.08.24 13:43:52)
fena değil ya baya güneşlendim bu yaz. fedon gibi giydim slip mayomu. karardım zenci gibi. midye topladım. dibe daldım denize düşmüş şeyler buldum. güzel insanlarla tanıştım. yazı seviyorum.

  • yurtsuz john  (24.08.24 14:00:36)
Rezalet

  • birmilyonunvarmi  (24.08.24 17:34:31)
Kötüye daha yakın bir "fena değil" denebilir.

Henüz tatile gitmedim bunun etkisi olabilir.
Yaza tapan biri olarak bu yaz artık buna dayanamayıp kış insanı olmaya karar verdim bunun etkisi olabilir. Dayanılmaz bir sıcak var ve mahvoluyorum.

İşimde net bir sıkıntı yok inişli çıkışlı bir şekilde devam ediyor.

Tatil zamanıma az kaldığı için şu sıra biraz yoğunlaştım iş bırakmamaya çalışıyorum ve hafiften heyecan başladı, alışveriştir, plan programlamadır böyle ufak heyecanlarla geçiyor günler.
  • mutekebbir  (24.08.24 18:59:55)