Turk telekom internet paketi gönderme

Selamlar,

Annecigime internet paketi gondermek istiyorum, ancak yurtdisinda yasiyorum. Googleladim ama bulamadim salak sacma bi sitesi var turk telekomun, bildiginiz bir yol yontem var midir? Istedigim internet paketini secip odeyip ilgili numaraya hediye gondermek istiyorum.

Tesekkurler,

sende de türk telekom varsa yapabilirsin aksi zor.

bireysel.turktelekom.com.tr:~:text=İnternet%20göndermek%20için%2C-,HEDIYE%20yazıp%2C%20Hediye%20İnternet%20göndermek%20istediğiniz%20kişinin%20telefon%20numarasını%20ve,miktarını%209433'e%20göndermeniz%20yeterlidir.&text=555XXXXXXX%201%20GB-,Hediye%20İnternet%20talep%20etmek%20için%2C,miktarını%209433'e%20göndermeniz%20yeterlidir.

bunun yanında türk telekom online işlemlere girebilirsen(annenin gelen kodu sana söylemesi gerek) ordan istediğin paketi yükleyebilirsin. orda da hat faturasızsa tlyi sen yüklersin, faturalıysa fatura çıkınca sonradan sen ödersin öyle olur anca.
  • jelly bear  (23.08.24 23:53:32)
Banka uygulamasına gir. Yapıkredide mobil tl yükleme kısmında paket yükleme de var.(garantiye baktım onda da var) 50gb a kadar internet paket isimleri çıkıyor. Başta yükleyeceğin numarayı giriyorsun.

Bu arada geçenlerde eşimin Vodafone numarasına uzaktan hiç giriş yapmadan paket yüklemiştim öyle dümdüz numara girip paket seçilen sitesi vardı ama Türk Telekomdan var mı siteyi aramadım şimdi. Ama banka appleri iş görür bence.
  • nhk ni youkosu  (24.08.24 12:12:51)
Tabii Türkiye'de herhangi bi banka hesabın olduğunu varsaydım. Kredi kartı ile veya para yoksa bile avans hesapla falan yüklenebilir, tabii sonra bi şekilde ödemen lazım.

edit: buyur şu link var ama bi numara girdim devam etmedi, çalışmıyor da olabilir :D
onlineislemler.turktelekom.com.tr
  • nhk ni youkosu  (24.08.24 12:14:30 ~ 13:30:21)