kopenhag mi stockholm mü?

2 günlük bi gezi icin eylül ortasi- hangi sehri önerirsiniz?

beklenti zaman gecsin, gezelim yürüyelim, yeni bir iki bisey yiyelim, alisveris de olursa ufak tefek güzel olur.

merkezi büyük olan kazanir gibi bi durum var acikcasi

Daha önce ikisini de görmediyseniz kesinlikle Kopenhag derim. Her açıdan Stockholm'e göre daha görkemli ve doyurucu bir şehir. Tadından yenmez

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (23.08.24 15:29:14)
iki ülke de cok pahali. 2 sene önce kopenhag'ta 2 pizzaya 60€ vermistik diye hatirliyorum. oradan ne alisverisi yapacaksiniz?

müzeler acisindan kopenhag cok iyi. yemek acisindan, baliklar muhtesem taze. ama yemekleri yok. ekmegin üstüne bir seyler koyup yiyorlar. cafeler harika, insanlar cok ama cok iyi duruyorlar. moda olsun, vücut olsun, endamlari boylari poslari sahane.

stockholm'ü bilmiyorum.
  • robert bosch  (23.08.24 16:04:31)
Stockholm pahalı, ama kopenhag daha da pahalı. Ben Stockholm tercih ederdim.

  • kaptan memo  (23.08.24 17:13:25)
kopenhag.

  • dedim ben sana  (24.08.24 00:12:39)
Stockholm

  • parcxerox  (24.08.24 04:31:10)