kiralık araç , elektrikli , avusturya tirolleri

selamlar, kış tatili için önüme bir kiralık araç kampanyası düştü, full elektrikli araçların fiyatları baya uygun. rotam münih, kaprun (200km) . ardından kaprun ve zell am see arasında günlük max 30 km range'im olacak diyebiliriz aşağı yukarı. hep dizel, benzinli ve hibrit araç kullandım bugüne kadar bu full elektrik işini bilmiyorum. o rotada sarj problemi yaşar mıyım kestiremiyorum aslında baktığımda bir sürü sarj noktası var ama konu şu, benim bi şarj noktasına hadi ben geldim taktım kabloyu durumu mu var yoksa önden bir uygulama indirmem ne bileyim bakiye yüklemem gerekir mi, abonelik vs mi gerekiyor, rezervasyon duyuyorum TR de oksijen tesislerinde. o kısmı canlandıramıyorum gözümde.
ek not araç vw id3.
ek not 2 : kalacağımız tesiste sarj noktası yok
ek not 3 : seyahat süresi 1 hafta

genelde halihazirda kart oluyor arabalarda, onlarla ödeme yapiliyor. Muhtemelen sonra kredi kartinizdan düserler gibi. Kiralama sirketi bu konu hakkinda bilgi verir zaten.
E-Ladestelle ya da E-Tankstelle avusturya‘da baya var, merak etmeyin, yolda kalmazsiniz ama tabi ki o an dolu olabilir sarj yeri, onu bilemezsiniz.

  • kuehles blondes  (22.08.24 18:55:46)