ben gidiyorum

geçen aylarda isviçre'de çok duraklı bir dağ yürüyüşü/kampı planladığımı ve içme suyunun sıkıntı olabileceğiyle ilgili bir duyuru açmıştım. rotam üstünde kasaba, köy, hatta akan su bile olmadığından, sadece buzul gölü olduğundan bahsetmiş, çözüm aramıştım. belki duyuruma yanıt vermiş olanlar hatırlar.
neyse, ben eşyaları topladım, şimdi yataklı vagonla gidiyorum. ambiyans ışığımı da açtım :) pasteboard.co
içme suyuna da çözüm buldum. giardia falan kapmam diye düşünüyorum. yani kapmam herhalde galiba sanırsam.
bir hafta yokum. inşalla sağ kalırsak bir haftaya görüşmek üzere duyuru ahalisi. öpt. kib. by.

bundan bize ne olması

  • mcsword  (22.08.24 01:33:34)
mcsword'e katilmadan edemiyorum. Soru nerede? Neden bunu burada okuyoruz?

  • quaker  (22.08.24 01:48:06 ~ 01:48:13)
Güle güle git, güle güle gel biz ismail gibi hep buradayız.

Ayrıca o ayaklar ne öyle? fırıncı küreği gibi bunu yazmazsam uyuyamazdım affet :)
  • respect  (22.08.24 01:50:49)
sen bu toksik insanların verdiği cevaplara aldanıp kendine dert yüklenme. sağlıcakla git, umarım hayallerini gerçekleştirmiş biçimde sağ salim dönersin.

  • rakicandir  (22.08.24 01:54:13)
İyi yolculuklar, iyi eğlenceler o halde :)

  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (22.08.24 02:22:36)
yolun açık olsun paşam (:

paylaşacağın bir yer varsa linkle.
  • anon1m  (22.08.24 02:57:41)
Duvardaki ne öyle ?
iPhone wall edition mu ?

  • diyecevaplandı  (22.08.24 06:27:22)
Ay hadi sağlıcakla. Dönünce haber ver :)

  • kobuzchu kiz  (22.08.24 09:01:01)
  • logisticsmanager  (22.08.24 10:29:16)
Ne acayip insanlar var ya.

İyi yolculuklar. Kaza bela senden uzak olsun. İsteğin her şey yolunda gider ve bol bol anı ve elbette görsel şölen biriktirirsin umarım.

Bizimle de paylaşırsan ne güzel olur hatta birkaçını :)

Hatta yolculuğuna dair detayları da uzun uzun yazsan o daha da iyi olur :)
  • an engineer  (23.08.24 00:55:08)
ben geldim. hayattayim :) güzel gecti.
günde 10km yürüyüp yaklasik 800 metre tirmanis yaptim, sirtimda 14 kg canta ile ve önceki günkü yorgunlukla her zaman cok kolay gecmedi ama basardim. geceleri 5 derece civarindaydi hava. o da sorun olmadi, ekipmanim iyiydi.

tabii ki size ne ama gezi öncesi yardim aramak icin actigim duyuruya cok güzel cevaplar gelmisti. bir nevi onlara haber verme, verdikleri cevaplarin ise yaradigini gösterme amaciyla acilmis bir duyuruydu bu da. ilginizi cekmiyorduysa baska duyurulara gecebilirdiniz yani.
@respect öyle deme ayaklar 37 numara ya :)
@diyecevaplandi o bu sekilde dururken ayna, öne dogru egersen bir tür tepsi oluyor. Laptop icin falan.
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (29.08.24 10:30:25)
yorumları okuyunca ikilemde kaldım, s.ttr git mi deseem, sağlıcakla git mi desem. hangisi hoşuna gittyse onu al bari.

  • geveze yazar  (29.08.24 11:06:20)
Hoş geldin:) keşke bende de böyle bir cesaret olsa

  • playing star again  (29.08.24 11:09:38)