tek başına yüzmeye gidersem sırtıma güneş kremini kim sürecek?

sb

kafama takıldı bi çözüm lazım

1. Düz arkalı bir saç tarağı alıp, düz kısmına güneş kremini sıkıyor ve sırtımızda gezdiriyoruz.
2. Duş duvarına güneş kremini sıkıp bir ayı misali sırtımızı sürte sürte yayıyoruz.
3. Dokunulmak ile ilgili sorununuz yoksa sizi rahatsız etmeyecek birini bulup rica ediyoruz.
  • charbiel  (20.08.24 13:11:38)
ben sirtimda her noktaya erisebiliyorum, kendim surerim yani. ama erisemeyen biri belki sprey gunes kremi kullanabilir. ya da yumusak plastik bir sey bulup onunla surulebilir. mesela silikon spatula olabilir.

  • lemmiwinks  (20.08.24 13:31:43)
bir secenek de uv korumali tisort giymek. www.decathlon.com.tr

ben bu sene kullandim, gunes kremine tercih edebilirim. sudan cikinca da islakken serin tutuyor vucudu. ama kuruyunca cok sicak oluyor, cikarmak lazim.
  • lemmiwinks  (20.08.24 13:34:19)
yutup'taki öneri havluya sürüp yapmak. öyle de havlu kirleniyor tabii. videosu
www.youtube.com

reddit'e ki öneri zaten ellerinle yapabileceğin. önce avuçlarını sürüp kendini kucaklayarak bütün yanları. sonra ellerinin arkasına sürerek ortaları bile yapabilirsin. ama tam verimli olması için bikaç deneme gerekebilir.
  • ermanen  (20.08.24 13:40:45)
www.reddit.com
Bu da bir yöntem.

  • kobuzchu kiz  (20.08.24 14:06:42 ~ 14:07:22)
www.reddit.com

ben bulana kadar zaten verilmiş :|
  • inheritance  (20.08.24 14:36:41 ~ 14:37:52)
Plan şu: Evde kremi sürdürüp gidiyoruz. Önce yüz üstü güneşleniyoruz, suya girip çıktığımızda da sırt üstü güneşleniyoruz.

  • VIPCH  (20.08.24 14:46:34)
karar verdim omuzlarıma boynuma falan surucem cunku oralar yanıyor hıc sırtın yandıgını hatırlamıyorum

  • Zetnikov  (20.08.24 22:12:05)