Yıl sonu Seoul mu Los Angeles mı

Siz olsanız hangisine giderdiniz?

bir sene los angeles'ta yasamis biri olarak 100% seul. kisaca ozetlemek gerekirse, los angeles'in turist atraksiyonlari asiri sentetik. ustune hos vakit gecirecek sehir atmosferi de yok. iyi bir is ve cevre varsa yasamak icin guzel yer ama turistik kesinlikle gitmezdim.

  • hot potato  (14.08.24 17:32:43)
Seul

  • but that was just a dream  (14.08.24 17:37:03)
ikisine de gittim ikisi de ayrı güzel, los angeles'da araba kiralayıp las vegasa falan giderim san diegoya giderim vs derseniz(vakitiniz ve bütçenizle alakalı) los angeles derim ama sadece los angeles ve seul arasında iseniz seul derim.

  • basond  (14.08.24 18:02:51)
Bence de Seoul.

Hot potato'nun dediği şehir atmosferi olmama durumu amerika'da kronik bence. Şehirler yürünebilir şehirler değil. Arabaya bağımlısın.

İlla abd diyorsan gerçek abd tadını alabileceğin yerleri gez. Bu Colorado olur, midwest olur vb.
  • ferenc  (14.08.24 18:15:04)
Kesinlikle Seul, harika bir yer.

  • titanic kemancısı  (14.08.24 18:41:01)
New York'ta okudum, aman Amerika göreyim diye bir derdim yok ama Los Angeles'ta yakın arkadaşım var, değerlendireyim dedim.

  • orangesandsea  (14.08.24 18:46:28)
Seoul +1 Tıka basa yemek yerdim

  • peki madem  (14.08.24 18:47:26)
Uzak Asya daha ilgimi çekiyor.

  • anon1m  (14.08.24 19:57:40)
LA ile Seoul'u kiyaslamak Ferrari ile Opel'i kiyaslamak gibi bir sey.

  • Yourcousinmarvinberry  (14.08.24 19:58:55)