Kedi kafesi

Merhaba,

Hareket etmemesi gereken kedim için kaça kaçlık bi kafes almalıyım ? 120x75x84 çok mu büyük olur ?

hic mi hareket etmeyecek hayvan? neden ki?
bence cok büyük degil. en azindan icinde oturabilsin, ayaga kalkabilsin. uzanip yatabilsin.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (06.08.24 14:46:55)
Ayağı kırık olduğu için hareketi kısıtlı olması gerekiyor

  • blue_heart  (06.08.24 14:48:18)
o halde iki tane siparis ver. bir bunu, bir de bir tik daha kücügünü. birini yollarsin. en azindan denersin.
gecmis olun :(

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (06.08.24 14:51:19)
bence büyük değil. hareketsiz kalacak diye de hiç yürümeyecek değildir herhalde. bunalmasın hayvan. ama siz daha iyi bilirsiniz, belki veterinwre sorabilirsiniz.

geçmiş olsun bebeğe.
  • art cat chocolate  (06.08.24 19:42:15)
Bacağı kırık yavru kediye duşakabin içerisinde bakmıştım. Daha büyük boy kediye ise evde eşyaları devirerek alan yaratmıştım. Ayağı kırık diye hoplayıp çıkamıyordu. Daha da büyük kedi olsa kapalı küçük balkona koyardım sanırım. Kum, mama ve su kabına da yer olmalı diye düşünüyorum.

  • boyalı kuş  (06.08.24 23:42:15)