Yazlık & kitap ikilisi

Selamlar herkese,
Yazlığa giderken birkaç kitap götüreyim diyorum. Neler önerirsiniz? Siz neler okuyorsunuz?
Son dönemde, Gece Yarısı Kütüphanesi'ni okudum, beğendim. Buna benzer çıtır şeyler tercihim olabilir.

Çerezlik olarakz, gülse birselin son kitabını aldım akıp gidiyor

  • kondansator  (05.08.24 18:36:34)
citir kitap (bu nasil tabir :) ) denince aklima kerstin gier gelir. asiri egleniyorum kitaplarini okurken. biraz genclik romani havasinda oluyor ama mizahi cok hos ve yerinde. bir almandan beklenmeyecek derecede olmasi daha sasirtici yapiyor kendisini.

  • in vino veritas  (05.08.24 20:01:21)
Neden bilmiyorum ben her zaman tatilde polisiye kitaplar okuyorum.
O tezatlık çok hoş.
Polisiye öneririm bu yüzden.

Aklıma özellikle bir şey gelmiyor ama tüm Ahmet Ümit kitaplarını hep tatillerimde okudum aktı gitti.

Spesifik bir kitap öner dersen john fowles büyücü derim, polisiye değil ama gerilim dozunu çok seviyorum.
  • mutekebbir  (05.08.24 22:30:44)
Jean-Louis Fournier otopsim

arkadaşlarım buna bayıldılar ama ben pek hazzetmedim. kısa ve okunması kolay
  • geveze yazar  (05.08.24 22:36:05)
alper canıgüz kitapları

  • high hopes of the sozluk  (06.08.24 12:15:30)