Bu spiker kadın kimdir ?

Spiker türk kadın kim ?

tam burda : www.youtube.com

Canlı yayın linki atmışsınız Eren Koca anlatıyordu ben linke bastığımda.

X'te "mikrofonda kim var" adında bir hesap var. Hangi spor organizasyonunu kim anlatıyor yazıyorlar, oradan bakabilirsiniz.
  • pispinti  (05.08.24 13:28:57)
hocam canlı yayında konuşuyor şuanda da konuşuyor mesela.
denk gelirsiniz aslında.
olimpiyarları anlatıyor sürekli.
muhtemelen eren kocanın yanında oturuyordur.
  • WithWorth  (05.08.24 14:20:51 ~ 14:21:16)
Siz attığınız saatlerde kadınlar jimnastik müsabakaları vardı, jimnastikte Eylül Akbulut ve Ceren Suveren anlatıyor kadın spiker olarak TRT'de ama hangisi bilemiyorum. Ama Eren Koca kim onu da bilemedim jimnastikte anlatıcılar arasında hatırlamıyorum onu, @pispinti'nin paylaştığı hesapta da anlatıcılar arasında göremedim.

Edit: şimdi baktım eren koca atletizm anlatıyormuş trt'de. Atletizmleri genelde eurosporttan izlediğim için denk gelmemişim. Ama TRT'de atletizmde kadın spiker yine görünmüyor. Hangi branş olduğunu söyleseydiniz keşke :D
  • nundu  (05.08.24 14:43:32 ~ 14:45:27)
Tam burda:

youtu.be
  • WithWorth  (05.08.24 15:02:54)
Eylül Akbulut evet yukarıda da söylenmiş :)

  • pispinti  (05.08.24 15:06:43)
İşte Eylül Akbulut ya da Ceren Suveren ama hangisi bilemiyorum maalesef. Eylül Akbulut'un twitter'ında kaykay spikerliği yaptığı bir video kesit vardı, ikisi aynı sesse odur, değilse Ceren Suveren'dir. Sesten kişi tanıma özelliğim zayıf benim maalesef :d

x.com
  • nundu  (05.08.24 15:09:56)