Vize basvurusu icin banka hesap dokumani

Maas hesabima asgari ucret yatiyor.
Elden aldigim ustunu ise o hesaba yatirmiyorum.
3 aylik banka dokumani istediler.
Birikim hesabimi gostersem olur mu?
Son 1 senede kayda deger bir giris cikis olmadi oraya ama.
Icinde iyi bir rakam var.
Hic giris cikisi olmayan sabit bir hesap bu falan derler mi diye cekindim

Ben birikim hesabımı da gösterdim. Benim de son 1 yılda hareket yoktu ama neticede bana ait bir hesap ve içinde para var. Göstermelisiniz.

  • Amaranta ursula  (04.08.24 22:25:33)
ben her seferinde tüm hesapların dökümünü veriyorum. zaten sigortalı çalışansan maaş hesabını da özellikle istiyorlar. o yüzden maaş hesabının dökümanlarını da mutlaka ekle.

  • tepedeki psychedelic adam  (04.08.24 23:02:59)
ben hiçbir zaman maaş hesabımı koymadım, birikim hesabımı koydum. hatta varsa altın hesabı, borsa'daki kağıtlar vs. de olur.

maaş hesabını niye koyayım ki zaten maaş bordrosu istiyor? şirket evet bu bizim çalışanımızdır kağıdı veriyor, maaşı budur diye bordroyu veriyor. ekstra maaş hesabını vermek manasız geldi.
  • gitdaddy  (05.08.24 11:52:23)
maas hesabi duzenli gelir icin, diger hesaplar da bak benim aslinda bu kadar param var demek icin diye degerlendiriyorum ben her zaman.

  • bay b  (05.08.24 11:55:12)