Size gore almam ve para tuzagi dediginiz seyler nelerdir?

Urun olur
Hizmet olur

Ben urun olarak soyleyeyim

1) Parfum :

Kesinlikle artik parfume para vermem abi oejinali bile insanin ustunde ucup gidiyor 2 saatligine guzel kokucam diye bir daha para vermem. Zamaninda cok satin aldim pismanim. Ucuz diye cakma alip koleksiyon yapmisligimda var. Bence parfum cok gereksiz biseymis gec anladim. Baya para bayildim.

2) supplementler (sporcu takviyesi)

Hepsini kullandim tek tek nerdeyse tamamina yakinindan fayda gormedim. Bence tamamen reklam ve pazarlama stratejisi. Cok iyi beslendikten sonra hic para vermeye gerek yok.

3) pahali deodorant ve kullanimi

İse yaradigi tek bi alan var.anlatacagim.Artik gidiyorum en ucuz guzel kokani aliyorum zaten cogu kisi bu deodorant olayini bilmiyor.

Deodorant olan kokuyu baskiliyor sadece olmayan ve olacagi muhtemel kokuyu degil. Yani evden ciksrken sikmanin asiri bi faydasi olmuyor bi kac saate lessin gene.

Sadece spordan cikarken banyo yapamazsam kullaniyorum onun harici hic bi ise yaramaz

supplement olarak weider kullandın mı, bende bayağı fark etti diğerlerine göre.

akıllı süpürge almazdım.
  • tabudeviren  (04.08.24 08:32:41)
Calgon. Zaten tum deterjanlarin icinde kirec cozucu var artik.

  • halk  (04.08.24 08:48:03)
Türkiye'da: Bağbozumu festivalleri.
Bu beyaz yakalıları ırgat gibi römorklara bindirip üzüm toplamaya götürüyorlar, bir de üstüne para alıyorlar ajzkfl. Her seferinde yarılıyorum. Köylüler de aşırk dalga geçiyor zaten bunlarla.

Baby spa
Elektrikli bebek salıncakları
Denge bilekliği
Yaşam koçu, nefes koçu, doula gibi hippi büyücüleri
Yarım yaş doğum günü, kırk çıkarma pastası gibi şeyler
Hatta çok şatafatlı kutlanan ilk doğum günlerinin hepsi
Genel olarak hakkettiğinden fazlası istenen her ürün. Üstünde alaçatı yaZıyor diye bir torba yemeklik ota 800 lira vermek kerizlik
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (04.08.24 09:29:56)
parfüme katılıyorum. iyi bir sabun, duş jeli, deodorant, temiz giysiler kullandıktan sonra parfüme gerek yok bence. zaten güzel kokan ve kokusu bozulmayan parfümler ateş pahası

suplementler çoğu gereksiz. ama bazı minareller gerekli bence. öncesinde kan tahlili yaptırıp ona göre değerlendirmek gerekir.

deodorant tenime doğrudan temas ettiği için önemli. bazıları yakıyor. yakmayan alırım.

bence asıl para tuzağı yaşam koçları. faydasını geçtim üçkağıtçı ve dolandırıcı olduklarını düşünüyorum.

ayrıca twitterdaki paralı hesaplar para tuzağı.

yani kişiye özel danışmanlık veya abonelik işlerinin hepsi dolandırıcı bence
  • abelardo  (04.08.24 10:06:30)
Ayfon, 0 araba,

  • mirty  (04.08.24 10:06:50)
parfüm cidden şöyle bir şey sana bireysel olarak uyan bir koku vardır o üzerinde kalır diğerleri uçar gider,

onu bulana kadar bakar durursun

neden böyle oluyor bilmiyorum.
  • duyurukullanıcısı  (04.08.24 10:07:55)
android sıfır telefona 20bin ve üstü vermek. (2024 fiyatlarıyla)

  • anlatamıyorum  (04.08.24 10:17:17)
Biraz daha ekleyeyim:
Astroloji ile ilgili her şey, yok burç taşı, yok doğum haritası, zart zurt.
Crocs denen plastik ördek ayakkabısı. bedava verseler giymem.
Uggs. Süngerden kışlık ayakkabı olmaz.

Bir böyle keriz silkeleme odaklı şeyler vardır, bir de somradan belli bir zümrenin elinde keriz silkeleme ürünlerine dönüşen şeyler vardır. 8 yaşındaki çocuğunu stanley termos ile okula göndermek bunlardan ikincisidir. O yaştaki çocuğuma stanley termos almam. Haftada iki kere balığa çıkan, saatlerce yaz kış deniz ortasında çalışan Muhsin amcaya alırım.
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (04.08.24 10:24:47)
Şu ara ara gündem olan hanzo yuvası plajlar ve kulüpler var. Onlar olabilir belki.
Somona da para vermem. Dünya’da bu kadar yüksek talebi karşılayabilecek çiftlikte yetişmemiş somon arzı yok.

  • auroraaurora  (04.08.24 11:00:21)
Apple marka herhangi bir urun

  • isiaha  (04.08.24 11:04:45)
vermem dediğim herşeye bir şekilde para verdim. diyemem.

  • baldan kaymak  (04.08.24 11:05:20)
biobelinda denilen banyo kireç lekelerini tek seferde çıkarma garantisi vererek satan bir kadından aldığım ürün.

şu mop birde yerlerimi süper parlatcağına söz verip sözünde durmayan ...

hayırlı sabahlar herkese

karşınızda sünger mop:
www.google.com
  • geveze yazar  (04.08.24 11:19:17 ~ 11:20:37)
valla burayı okuyunca her şeyin ne kadar kişisel olduğunu tekrar anladım. Parfüm ve Apple ürünleri benim aldığım en performans/fiyat şeyler olabilirler. Mesela millet bi akım diye Airfryer alıp kullanmıyormuş, biz eşimle neredeyse her gün onunla bişeyler yapıyoruz her gün çalışıyor, yine güzel. Yani kişiye bağlı şeyler bunlar.

Benim para tuzağı dediğim şey ucuz tıraş makineleri. Ucuz aldığımda ya kablo girişi bişey oldu ya ucu kırıldı hep kısa sürede yenisini almak zorunda kaldım. Bu sebeple gidip gerekirse çok para verip iyisini almak lazım, öyle bir tercih yaptım ve uzun yıllardır kullanıyorum.
  • nhk ni youkosu  (04.08.24 14:53:39 ~ 14:54:14)
meyve sikacaklari
cin mali ya da dengi kalitede elektronik urunler
eski atari oyunlarini iddia eden ucuz konsollar
bilimum sus esyalari
  • foster  (04.08.24 15:18:18)
İphone+1

Android'e geçince bunca yıl eşek becermişim dedim
  • freedonia  (05.08.24 03:58:16)