Bir daha ustune para verseler gitmem diyeceginiz yerler nelerdir?

Yurt ici olur
Yurtdisi olur
Mekan olur

Bi yer olmasi yeterli

sırbistan
trabzon

  • rentts  (04.08.24 07:24:00)
Çeşme alaçati

  • halk  (04.08.24 08:48:46)
napoli

  • adivar  (04.08.24 09:00:10)
Çankırı kesinlikle

  • etna  (04.08.24 09:14:21)
Alaçatı çarşısı

  • anarsika  (04.08.24 09:35:00)
Saraybosna
Van

  • mor oje  (04.08.24 10:14:46)
side antalya. o kadar kalabalık, park yeri yok. Gerek yok.

  • biravekahve  (04.08.24 10:58:58)
Batum
Ikaria
Bratislava
Komotini
Şirince
Alsnya
Stuttgart
  • Mistyimage  (04.08.24 11:10:58)
Belgrad.

  • Amaranta ursula  (04.08.24 11:26:40)
ahhaha sirbistan kesinlikle dogru ama novi sad fest olaylarina ok
2- alacati
3- oludeniz. muglada cok koy gezdim oludenizden hicbi sey anlamadim

aradan cok zaman gecince her yere tkr gidebilme potansiyelim vardir bu yuzden zurihi eklemiyorum artik gidebilecek kadar unuttum kotulugunu
  • ala09  (04.08.24 13:09:18)
Alaçatı
Çanakkale civarındaki adalar :)

  • chicha_v2  (04.08.24 14:18:58)
Ölu deniz - kelebekler vadisi

Yok kardesim kelebek melebek sadece para verip su tepeyi cik diyorlar dalga gecer gibi. O dev yokusu ciktiktan sonra mal gibi kalinca adam sana kelebek ayi degil diyor. Peki parami neden aliyorsun g*vat.
  • Zetnikov  (04.08.24 15:40:47)
Cunda

  • gabe h coud  (04.08.24 16:16:20)
yahu sebeplerini de yazsanıza bilelim, fikrimiz olsun, yoksa kim ne yapsın bir daha gitmeyeceğiniz yeri aa

  • mark greg sputnik  (04.08.24 16:25:59)
Şirince kesinlikle —> hiç bit şey yok aslında. Bu kararımı unutup 7 sene falan sonra tekrar gittim geçen yıl. Tekrar aynı kararı verdim.

  • zimbirik  (04.08.24 21:46:07)
Zakynthos: güney İtalya'nin tüm keko ve köylüleri buraya dadanmış, 3-4 sene önce burası nezih bir yerdi, her yerde bağıra bağıra konuşan İtalyanlar. Bu İtalyanlar benden uzak olsun orta doğudan yatay geçiş falan yapıp avrupaya kapak atmış bir toplum

  • freedonia  (05.08.24 03:41:49)
Kıbrıs. Zaten karşısında oturuyorum. Kıbrıs gereksiz pahalı ve sınırlı. Orduevinde patates kızartması yoktu, ihale zamanı adaya patates gelmeyince alamamışlar.

Bodrum. Standart Alanya, side, Kuşadası, kaş gibi bir yer. Ben güllük koyunda kaldım, orası bile merkezine göre daha Nezih ve güzeldi. Yine de bir daha gitmeyi düşünmem. Diğer yerleri de saymış oldum bu arada.
Düzce ve Zonguldak, kütahya. Görev için gitmiştim. Tokat, Bartın, Erzurum vb yerlerde de görev yapmış biri olarak bu iki il bana çok tekdüze gelmişti.
  • strawberry first  (05.08.24 23:14:28)
Sehir, bolge acisindan dusundum de ne olursa olsun tekrar gitmek farkli etkilesimlere, farkli deneyimlere ve dolayisiyla da farkli sonuclara acik olacagi icin onlari yazmaktan vazgectim.

O yuzden ben sadece mekansal olarak konusmak istiyorum, ben sanirim hd iskendere bir daha gitmek istemem. Her gittigimde aldigim tad azaliyor ve yok olmaya dogru gidiyor.
  • j r r tolkien hayrani  (05.08.24 23:36:41 ~ 23:36:56)
Düşününce hep bir yerin fiyatlarını kafaya taktığımı farkettim.

Gaziantep, istanbul gibi pahalı dışarda yemek, bazı şeyleri sevdim ama rastgele gittiğim yerler çok da iyi değildi.
Hırvatistan, ülke güzeldir genel olarak ama, batı avrupa fiyatlarına balkan kalitesi alıyorsun.
HD İskender belirtilmiş, muadil bütün yerleri de ekliyorum. Sebebi pek kaliteli olmaması.
  • mbond  (05.08.24 23:53:54)
Seul; bildigin Ankara bence Ankara daha iyi, kozmetik aldim o kadar bekledim koreden alacagim diye, uyduruk hepsi cocuk oyuncagi gibi, koreliler de degisik tipler ama cozemedim. sehirde de bisey yok.

Italya; avam ve varoslar ama kendilerini cok ust duzey saniyorlar bu guneye gittikce artiyor. insanlarindan nefret ettim. Hatta birisi Turkler Italyanlara benziyor dediginde elim ayagim titriyor :D, Allah benzetmesin. Bunlarin sahte sempatikliginden midem bulandi.

Yurticinde sanirim Balikesir, negatif bir dusuncem yok sadece birsey yoktu.

favorilerim ispanya ve japonya param olsa buralardan cikmam.
  • durgunfoton  (06.08.24 00:14:11)